W czym możemy Ci pomóc?

Usługi.
Audyty wydajności. Audyty SEO. Optymalizacja. Budowa sklepów.

Skorzystaj z naszych usług zanim zrobi to Twoja konkurencja. Świat e-commerce ciągle się powiększa i idzie do przodu. Dzięki nam Twój biznes będzie zawsze aktualny i zgodny z najnowszymi trendami. Nasi specjaliści gwarantują satysfakcję jekości.

Sprawdź co ja i mój team możemy dla Ciebie zrobić

Jesteśmy zgranym teamem specjalistów, z których każdy jest pasjonatem swojej pracy. Nasz zespół tworzą m.in.:
  • wszechstronni programiści, którzy tworzą dla Ciebie sklepy i strony internetowe o funkcjonalnościach, jakich tylko potrzebujesz;
  • projektanci stron internetowych, których zadaniem jest to, aby Twoi przyszli klienci widząc Twój sklep mówili „WOW”;
  • graficzki komputerowe, które stworzą dla Ciebie każdy potrzebny rodzaj wizualnej reklamy oraz zaprojektują wszystkie materiały i gadżety, jakie potrzebujesz, a to wszystko będzie spójne z Twoją misją marki;
  • copywritterki, które tworzą i czuwają nad content marketingiem, czyli piszą tak, aby klienci chcieli kupić Twój produkt lub usługę;
  • marketingowcy, którzy pomogą zaplanować działania reklamowe w Internecie i nie tylko, a także będą czuwać nad realizacją ustalonego planu reklamowego tak, aby jak najlepiej zaprezentować Twój produkt i Twoją markę;
  • oraz osoby specjalizujące się w działaniach SEO, których zadaniem jest sprawić, aby Twój sklep lub strona były przyjazne Google i aby zajmowały wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i z należytą atencją. Dzięki temu, że w naszym teamie jest tyle świetnych i zaangażowanych w swoją pracę osób, jesteśmy w stanie zagwarantować klientowi kompleksową obsługę jego biznesu począwszy od pomysłu, przez budowę i realizację, na rozwoju i pozyskiwaniu klientów kończąc.

Konsultacje 1:1

Porozmawiam z Tobą i pomogę Ci zidentyfikować problem, który masz w swoim biznesie. Postaram się pomóc Ci go rozwiązać z korzyścią dla Twojego biznesu.

Konsultacje 1:1

Podczas konsultacji możesz liczyć na wskazówki dotyczące budowy, funkcjonowania oraz marketingu Twojego sklepu. Zawsze konsultacje prowadzę osobiście lub proszę o udział w konsultacjach specjalistę z dziedziny, której dotyczy Twój problem.
Zobacz szczegóły

Budowa stron i sklepów online

Jeśli szukasz specjalistów, którzy potrafią stworzyć designerski i funkcjonalny sklep lub stronę, które będą "user firiendly", to jesteś w dobrym miejscu.

Budowa stron i sklepów online

Projektujemy i wdrażamy piękne oraz funkcjonalne strony www i sklepy online. Korzystamy z najnowszych rozwiązań HTML5, CSS3, JQuery. Bardzo dużą wagę przykładamy do tego, aby nasze strony były przyjazne wyszukiwarkom.
Zobacz szczegóły

Audyty wydajności stron i sklepów internetowych

Wydaje Ci się, że klienci od Ciebie uciekają? Masz dużo porzuconych koszyków? A może Twój sklep jest zbyt wolny? Z pewnością może sprawdzić, dlaczego tak jest.

Audyty wydajności stron i sklepów internetowych

Zajmujemy się wykonywaniem audytów sklepów i stron internetowych. Sprawdzamy je pod kątem technicznym i wydajnościowym. Oferta zawsze dopasowana jest indywidualnie do potrzeb klienta.
Zobacz szczegóły

Audyty SEO stron i sklepów online

Jeśli masz wrażenie, że Twój sklep nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału sprzedażowego, prawdopodobnie potrzebujesz profesjonalnego audytu.

Audyty SEO stron i sklepów online

Możemy znaleźć przyczynę Twoich problemów. Wykonujemy audyty SEO i SEM, a także sprawdzamy sklepy i strony pod kątem copywritterskim. Zawsze dbamy, aby oferta była "uszyta na miarę" dla każdego klienta.
Zobacz szczegóły

Optymalizacja sklepów i stron internetowych

Wiesz, że Twój sklep internetowy lub strona biznesowa ma problem, ale nie wiesz, jak go naprawić? Znasz wyniki audytu i nie wiesz, jak wdrożyć zalecenia? My wiemy!

Optymalizacja sklepów i stron internetowych

Jesteśmy w stanie wprowadzić w Twoim sklepie wszystkie sugerowane w naszych audytach zmiany. Pracujemy w obszarach technicznych, programistycznych oraz marketingowych (copywritting, pozycjonowanie, płatna reklama, itp.).
Zobacz szczegóły

Strategie biznesowe dla początkujących

Dopiero rozpoczynasz biznes online lub myślisz naj jego założeniem, ale nie do końca wiesz, jak się za to zabrać i czy uda Ci się zrealizować swoje marzenia? Pomogę Ci.

Strategie biznesowe dla początkujących

Pomagam początkującym firmom stworzyć strategię biznesową. Dzięki profesjonalnym narzędziom, które wykorzystuję oraz determinacji moich klientów w dążeniu do celu, wspólnie stworzone plany odnoszą sukcesy.
Zobacz szczegóły

Strategie marketingowe dla biznesów online

Prowadzisz już biznes, ale nie jesteś zadowolony z tego, jak funkcjonuje? Myślisz, że Twoja firma nie wyróżnia się wśród konkurencji? Pomogę Ci w stworzeniu Twojej własnej strategii marketingowej.

Strategie marketingowe dla biznesów online

Pomogę Ci określi, zwizualizować i opisać koncept kreatywny Twojej marki. Określimy wspólnie działania komunikacyjne, które pomogą Ci uzyskać unikalne pozycjonowanie Twojej marki w umysłach odbiorców.
Zobacz szczegóły

Identyfikacja wizualna

Rozpoczynasz biznes, ale nie masz artystycznej duszy? Potrzebujesz grafika lub projektanta? Nasz zespół chętnie pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły.

Identyfikacja wizualna

Tworzymy całościowe identyfikacje wizualne dla biznesów nie tylko online. Stworzymy dla Twojej firmy logo, księgę znaków, paletę kolorów, szablony graficzne do Social Media, pieczątkę, wizytówkę, papier firmowy oraz wszelkie materiały związane z promocją firmy.
Zobacz szczegóły

Budowanie marki i rebranding

Pomagam tworzyć silne i unikalne marki. W dzisiejszych czasach wyróżniająca się marka, którą klienci zapamiętają i z którą się identyfikują jest na wagę złota.

Budowanie marki i rebranding

Proponuję Ci wspólny proces tworzenia wizerunku począwszy od nazwania produktu. Zbadamy potrzeby klientów, znajdziemy odpowiednie produkty, określimy grupę docelową, stworzymy identyfikację wizualną i dobierzemy odpowiedni marketing.
Zobacz szczegóły

Prowadzenie kont i reklam w Social Mediach

Chcesz dotrzeć do ogromnej liczby potencjalnych klientów? Marzysz o zwiększeniu świadomości Twojej marki w Internecie? Jesteśmy po to, aby pomóc Ci zrealizować plany.

Prowadzenie kont i reklam w Social Mediach

Obsługujemy dla naszych klientów konta w portalach takich jak Facebook, Instagram, czy LinkedIn. Zajmujemy się również opracowaniem planów marketingowych i prowadzeniem kampanii reklamowych w SM.
Zobacz szczegóły

Obsługa techniczna stron i sklepów online

Masz jakiś problem techniczny, którego nie możesz rozwikłać i potrzebujesz pomocy? A może potrzebujesz stałej obsługi dla swojego sklepu lub strony www? Chętnie pomożemy!

Obsługa techniczna stron i sklepów online

Zajmujemy się nie tylko tworzeniem stron i sklepów online, ale również dbamy o to, aby były aktualne, bezpieczne i sprawnie działały. Oferujemy także dopasowane do Twoich potrzeb usługi hostingowe oraz domeny w przystępnych cenach.
Zobacz szczegóły

Pozostałe usługi - Coaching i Mentoring

Masz pomysł na biznes internetowy, ale mnóstwo obaw z nim związanych. Boisz się, że nie podołasz, że zabraknie Ci czasu lub brakuje Ci motywacji? Nasz dyplomowany coach pomoże Ci uporać się z tym.

Pozostałe usługi - Coaching i Mentoring

Pomożemy Ci w osiągnięciu Twoich celów biznesowych i sięgnięciu po własne marzenia, które do tej pory były tylko w Twojej głowie. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i wyzwalamy w nim potencjał. Lubimy inspirować do podejmowania działań.
Zobacz szczegóły

Konsultacje biznesowe 1:1

Indywidualne konsultacje to czas na uważne przyjrzenie się Twojej działalności w sieci. Podczas rozmowy ustalimy kluczowe potrzeby dla rozwoju biznesu, który prowadzisz. Pomogę zlokalizować, gdzie leżą problemy oraz zaproponuję ich optymalne rozwiązanie. Rozmowa to początek. Następnym krokiem jest sprawdzenie Twojego sklepu internetowego pod kątem funkcjonalności i spójności graficznej. Czy działa odpowiednio szybko, czy jest dopasowany do grupy odbiorców? Wszystko na spokojnie przejrzymy. Podczas konsultacji wyjaśnię również, jak działają sklepy internetowe od zaplecza i gdzie jeszcze warto sprzedawać w sieci. Na koniec zastanowimy się nad odpowiednimi narzędziami biznesowymi i  internetowymi, które usprawnią działanie Twojego biznesu. Jeżeli potrzebujesz bardziej szczegółowych konsultacji w sprawie zaawansowanych problemów technicznych, kwestii związanych z widocznością w wyszukiwarkach (SEO) lub reklamą w internecie (SEM), to mój zespół jest do Twojej dyspozycji.
Karolina Noworyta - indywidualne konsultacje biznesowe
Karolina Noworyta budowa stron i sklepów online

Budowa stron i sklepów online

Współczesny marketing skupia się na ludziach i ich potrzebach, nie zaś na produkcie. Dlatego jeśli chcesz coś sprzedać, musisz poznać swoich potencjalnych klientów. Tylko dzięki tej wiedzy będziemy mogli zaprojektować dla Ciebie rozwiązania, które szybko wygenerują zadowalające wyniki sprzedaży. Wychodzimy z założenia, że tak naprawdę naszym klientem jest Twój klient. Nasze projekty sklepów internetowych są dopasowane pod względem wizualnym i funkcjonalnym do odbiorców, a każda kreacja strony jest indywidualna i unikalna. Sam projekt to nie wszystko. Klient musi Cię znaleźć w sieci, dlatego zadbamy o widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Wiadomo, content is a kingnie zostawimy Cię bez ciekawych i dobrze zoptymalizowanych treści tworzonych przez naszych copywriterów. Odpowiednio działający sklep internetowy to nie tylko projekt strony. I choć na rynku znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert wykonania stron WWW, niech cena nie będzie jedynym wyznacznikiem. Profesjonaliści z doświadczeniem z pewnością zadbają o kompleksowe działanie Twojej witryny, nie tylko na etapie projektu i wdrożenia, ale także pomogą w pozycjonowaniu, promocji w internecie oraz rozwiązaniu problemów technicznych.

Audyty wydajności stron i sklepów internetowych

Twój sklep internetowy nie przynosi zysków, więc myślisz, że to wina źle zdefiniowanej grupy odbiorców lub słabego marketingu? Zanim zwątpisz w atrakcyjność swojej oferty, pozwól, że sprawdzimy poprawność działania Twojej witryny pod względem technicznym. W tym celu przeprowadzimy audyt – kompleksowo zbadamy działanie Twojej strony pod względem wielu istotnych wytycznych. Na początku zajmiemy się analizą struktury i budowy strony oraz poprawnością kodu źródłowego. Sprawdzimy, czy zdjęcia są zoptymalizowane, strona ładuje się odpowiednio krótko i czy jest przystosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Następnie przyjrzymy się przystosowaniu strony do potrzeb użytkownika (UX) oraz estetyce graficznej i spójności z identyfikacją graficzną marki (UI). Wycenę i zakres audytu dostosujemy do Twoich potrzeb, niezależnie od tego, czy prowadzisz wysokobudżetowy biznes e-commerce czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sprzedażą online.

Karolina Noworyta audyty wydajności stron i sklepów
Karolina Noworyta audyty seo/sem

Audyty SEO/SEM stron i sklepów internetowych

Prowadzisz różne kampanie promujące Twój biznes. Może nawet posiadasz starannie opracowaną strategię marketingową. Jednak od dłuższego czasu nie zauważasz zadowalających efektów. To najlepsza pora, aby przeprowadzić audyt marketingowy. Składa się na niego kompleksowy zestaw działań, które pomogą nam określić, gdzie leży problem oraz co zrobić, abyś z każdym następnym miesiącem działalności osiągał lepsze wyniki sprzedaży. Podczas konsultacji z naszymi ekspertami wejdziesz do świata SEO i dowiesz się, co wpływa na widoczność witryny w wyszukiwarkach oraz co zrobić, aby znaleźć się jak najwyżej na liście wyników w Google. Przeprowadzimy dla Ciebie także płatne kampanie reklamujące Twój biznes. Komunikację przygotujemy w sposób dostosowany do odbiorców, którym chcesz przedstawić swoją ofertę. Dzięki temu zwiększysz zasięgi i zdobędziesz nowe grono klientów. Zakres analizy dopasowujemy do Twoich potrzeb. Pamiętaj jednak, że najlepsze wyniki dla Twojego biznesu uzyskasz po wykonaniu całościowego audytu – technicznego i marketingowego.

Optymalizacja stron i sklepów internetowych

Po przeprowadzeniu audytów technicznego i marketingowego przyszedł czas na kompleksową optymalizację strony, dzięki której wszystko będzie działać tak, jak należy. Nasi specjaliści poprawią parametry techniczne, takie jak:
● kod strony (poprawność semantyczna, eliminacja błędów i niepotrzebnych znaczników),
● szybkość ładowania strony i optymalizacja obrazów,
● responsywność strony i dostosowanie do potrzeb urządzeń mobilnych,
● struktura linkowania wewnętrznego strony,
● dane strukturalne strony,
● oraz wiele innych.

SEO i content marketing to tematy, które obowiązkowo będą wzięte pod lupę podczas optymalizacji. Strona przyjazna wyszukiwarkom to duża przewaga na konkurencyjnym rynku. Nasi eksperci zajmą się:
● stworzeniem tekstów, które sprzedają,
● dopasowaniem słów kluczowych,
● poprawą autorytetu domeny,
● linkowaniem zewnętrznym.

Karolina Noworyta copywritting
Karolina Noworyta tworzenie strategii biznesowych

Strategie biznesowe dla sprzedawców online

Strategia biznesowa to najważniejszy dokument w Twojej firmie. I to nie jest oklepany slogan. Jasno wyznaczone cele łatwiej realizować. Dzięki nim wiesz, dokąd zmierzasz, a prowadzenie biznesu staje się o wiele prostsze. Stworzę dla Ciebie skuteczną strategię biznesową, bez względu na to, czy dopiero zaczynasz w branży, czy prowadzisz firmę z wieloletnim stażem i chcesz zwiększyć efektywność działań oraz lepiej poznać swoje mocne strony. Korzystam z profesjonalnych i sprawdzonych, a jednocześnie prostych narzędzi. Strategię opracowuję podczas indywidualnych warsztatów, dzięki czemu jest ona dopasowana do Twoich potrzeb biznesowych. W skład strategii wchodzi przede wszystkich wyznaczenie celów, wartości marki i określenie kompleksowej ścieżki sprzedaży. Zacznę od przeanalizowania produktu, który oferujesz, pod względem jego dochodowości, lub pomogę stworzyć Ci ofertę, która przyciągnie klientów. Następnie określimy typ relacji z klientami, kanały sprzedaży produktu oraz wysokość kosztów.

Strategie marketingowe dla biznesów online

Strategia marketingowa ma na celu wypromowanie oferowanego przez Ciebie produktu i stworzenie trwałej przewagi nad konkurencją. Co oczywiście przełoży się na wzrost Twoich przychodów i długofalowy rozwój firmy. Stworzenie strategii marketingowej to praca analityczna i kreatywna. Na początku przeanalizuję twarde dane o firmie, poznam Twoją konkurencję i rynek zbytu. Następnie pomogę znaleźć mocne i słabe strony Twojego biznesu oraz wyznaczyć cele, które chcesz osiągnąć. Stworzę odpowiedni przekaz i kreację produktu tak, aby trafiał do określonej grupy docelowej. Marketingowy plan działania przygotowuję z uwzględnieniem budżetu przeznaczonego na reklamę oraz pokażę, w jaki sposób go wdrożyć. Nie ustaliłam stałej stawki za tę usługę, ponieważ zależy ona od specyfiki Twojego biznesu. Współpracuje zarówno z małymi, rodzinnymi firmami, jak i z liderami branży. Chętnie wspieram przedsiębiorcze kobiety w spełnianiu ich zawodowych marzeń.

Dochodowy biznes online sprzedaż przez internet
Karolina Noworyta identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna Twojej marki

Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. I dotyczy to także biznesu online. Strona internetowa to wizytówka Twojego biznesu w sieci. Odpowiednie grafiki, spójny font oraz kolorystyka to elementy, które powinny oddawać charakter marki i sprawiać, że stanie się ona lepiej rozpoznawalna i na długo zostaje w pamięci klientów. Przygotowywane przez nas identyfikacje wizualne oparte są na wieloletnim doświadczeniu naszych grafików i projektantów. Koncepcje graficzne opracowujemy od podstaw: projektujemy kompletny przekaz wizualny, wykonujemy grafiki, loga oraz księgi znaków, a to wszystko w oparciu o potrzeby Twoich klientów. Dodatkowo stworzymy dla Ciebie grafiki do social mediów, materiały promocyjne, takie jak wizytówki, ulotki itp. Zadbamy o to, aby dostarczyć Ci materiały niezbędne na danym etapie rozwoju Twojego biznesu.

Budowanie marki i rebranding

Nieważne, czy zakładasz start-up, szkołę językową czy restaurację – potrzebujesz stworzyć markę. Za tym pojęciem kryje się wiele znaczeń, ale najważniejszym z nich jest „reputacja”. Każdy chce dbać o dobre imię swojego biznesu. Budowanie świadomości Twojej marki u przyszłych odbiorców motywuje to, jak będą Cię postrzegać oraz jakich usług będą oczekiwać. Nie chodzi tutaj tylko o stworzenie spójnej koncepcji wizualnej, ale o szereg działań, które pozwolą wydobyć tożsamość marki, wyróżnić ją na rynku i dotrzeć z jej przekazem do klientów. To dla nich obietnica korzyści, które to właśnie Twój biznes może im dać. Możemy skupić się wyłącznie na zmianach graficznych, ale czasem potrzebny może okazać się kompleksowy rebranding, aby na nowo zdefiniować cechy marki i grupę docelową. Budowanie pozytywnego wizerunku firmy to kluczowy element rozwoju każdego biznesu, ale należy pamiętać, że to nie jest łatwy i szybki proces. Wymaga konsekwencji w działaniu oraz efektywnej współpracy z zespołem projektowym.

Karolina Noworyta branding i rebranding
Karolina Noworyta prowadzenie social media

Prowadzenie kont i reklam w Social Mediach

Twoi przyszli klienci korzystają aktywnie z mediów społecznościowych. Co do tego nie mamy wątpliwości. W internecie nie piszę się tak samo do każdego – to jedna z podstawowych zasad nowoczesnego copywritingu. Dlatego przekaz zostanie dopasowany do Twojej grupy docelowej. Odpowiednio przygotowany plan komunikacji pozwoli Ci pozyskać nowych odbiorców oraz budować pozycję ekspercką. Możemy prowadzić Twoje profile społecznościowe na najpopularniejszych platformach: Facebooku, LinkedInie, Instagramie, czy innych. Co więcej, zajmiemy się obsługą wiadomości przychodzących za pomocą komunikatorów. Aby zwiększyć zasięg Twojej oferty, przygotujemy dla Ciebie kampanie reklamowe. Tak jak w przypadku innych usług opracujemy dla Ciebie indywidualną strategię działania w social mediach.

Obsługa techniczna stron i sklepów internetowych

Prowadzenie własnej firmy wymaga poradzenia sobie z masą czysto technicznych spraw, które często wymagają fachowej wiedzy. Wybór odpowiedniej domeny i usługi hostingowej, zadbanie o bezpieczeństwo zakupów przez internet, aktualizacje WordPressa… Brzmi groźnie, ale spokojnie. Możemy się tym wszystkim zająć. Zespół naszych programistów nie tylko przejmie obsługę stron czy sklepów stworzonych dla Ciebie przez inne firmy, ale także przygotuje funkcjonalne, bezpieczne i sprawnie działające witryny z przystępnym systemem płatności.
Według Twoich potrzeb rozszerzymy działanie strony o potrzebne funkcjonalności. Wszystko po to, aby jak najlepiej dostosować witrynę dla Twoich klientów. Skonfigurujemy dla Ciebie także pocztę e-mail oraz narzędzia służące mierzeniu ruchu, aby dać Ci możliwość prowadzenia prostych i zaawansowanych obserwacji analitycznych.

Karolina Noworyta obsługa techniczna stron i sklepów
Karolina Noworyta coaching i mentoring

Coaching i mentoring

Gdy w Twojej głowie rodzi się świetny pomysł na biznes lub gdy odnosisz sukcesy, Twoja motywacja i zadowolenie napędzają Cię do osiągania coraz lepszych wyników. Jednak ludzką rzeczą jest prosić o profesjonalną pomoc w sytuacjach, gdy zarządzanie firmą staje się z różnych powodów uciążliwe. Jeśli znajdujesz się dopiero na początku swojej biznesowej drogi, nasz certyfikowany coach pomoże Ci ustalić dokładny kierunek działania oraz wyznaczyć cele i plan ich realizacji. Jeśli prowadzisz firmę już od dłuższego czasu, ale gdzieś po drodze straciłeś siły i motywację, znajdzie sposób, aby przyspieszyć tempo rozwoju firmy i polepszyć efekty działania. Coaching skupia się na analizie teraźniejszości i zmierzaniu w przyszłość. Dlatego dzięki niemu lepiej zrozumiesz specyfikę Twojego biznesu i uświadomisz sobie nadchodzące wyzwania. Jeśli potrzebujesz towarzysza na drodze do lepszego biznesu, nasz coach będzie dla Ciebie nie tylko merytorycznym wsparciem, ale także udzieli pomocy zorientowanej na odkrywanie i rozwijanie Twojego potencjału. O skuteczności relacji mentorskiej decydują zaufanie, szczerość i otwarta komunikacja. Skorzystaj z tej pomocy przy okazji awansu lub rozpoczynania działalności w nowej dziedzinie.

Rekomendacje

Opinie zadowolonych klientów

Galeria Projektów

Poniżej możesz zobaczyć zrealizowane projekty lub biznesy, z którymi współpracowałam ja lub mój team w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Pokazujemy też jak pracujemy i co robimy dla naszych klientów.

Skontaktuj się ze mną lub ze specjalistą z mojego teamu.

Kliknięcie przycisku spowoduje przejście do zakładki kontakt.