Karolina Noworyta

Pomogę Ci rozpocząć lub usprawnić Twój biznes online.

Świat e-commerce z roku na rok rośnie. Jeszcze nie ma Cię w gronie przedsiębiorców prowadzących swój biznes online? Nie czekaj, aż konkurencja Cię wyprzedzi i pozwól sobie pomóc.

Chcesz dowiedzieć się o mnie więcej?

Doskonale rozumiem, że trudno dziś zaufać nowo napotkanej osobie i powierzyć jej swój biznes. Chciałabym dać się bliżej poznać tak, aby rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości dotyczące współpracy ze mną. Zapewniam Cię, że na biznesie online „zjadłam zęby”, a mój team to ludzie doświadczeni, którzy swoją pracę wykonują z sukcesami już od kilku, a nawet kilkunastu lat. Dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań. A tymczasem zapraszam do przeczytania mojej historii, którą opisałam poniżej specjalnie dla Ciebie.

Odtwórz wideo
Kilka słów o mnie

Jestem osobą bardzo otwartą. Wymagam od ludzi niezwykle dużo, lecz najwięcej wymagam od siebie. Do każdego zadania podchodzę indywidualnie, a swoje obowiązki wykonuję na 110% mocy.

Moje umiejętności

Pomagam początkującym przedsiębiorcom, którzy chcą rozpocząć sprzedaż internetową i wejść w świat biznesu online, ale nie wiedzą jak to zrobić i chcą się tego nauczyć.

Doświadczenie

od 2012

Od 2016

Od 2019

Własna działalność

Dyrektor w sp. LTD

Dyrektor i Brand Marketing Manager

Pracuję z osobami, które rozpoczynają lub prowadzą swoje biznesy online. Zajmuję się głównie sklepami internetowymi i całymi systemami sprzedaży produktów fizycznych oraz elektronicznych. Pomagam osobom początkującym w świecie sprzedaży online oraz firmom, które mają problemy ze swoimi istniejącymi już e-biznesami.

Jestem absolwentką m.in. Uniwersytetu Śląskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej. Ukończyłam ich prestiżowy program studiów Master of Business Administration. Z zamiłowania jestem strategiem biznesu online. Nie boję się wyzwań i niejednokrotnie podejmowałam się “wychodzenia z sytuacji beznadziejnych”. Moimi klientami bardzo często są przedsiębiorcy, których inni już skreślili.

W biznesie online pracuję od ponad 10 lat, a od ponad 8 lat prowadzę własną firmę. Mam ogromne doświadczenie, które zdobyłam jako praktyk, nie teoretyk. I to właśnie jest moja przewaga. Uczyłam się na błędach własnych i moich klientów. Widziałam już nie jeden kryzys, który powstawał z prostych błędów. Miałam do czynienia z wieloma upadającymi młodymi biznesami sprzedażowymi, które skazane były na klęskę, ponieważ startowały bez odpowiedniej wiedzy i przygotowania.

Pełne entuzjazmu opinie i świetne rezultaty moich klientów zachęciły mnie do tego, żeby dzielić się swoją wiedzą na temat tego jak stworzyć dochodowy i skuteczny biznes oparty o sprzedaż internetową.

To tyle, jeśli chodzi o suche, korporacyjne fakty. Tak naprawdę moja przygoda związana ze sprzedażą online, branżą e-commerce, a później także prowadzeniem własnej firmy rozpoczęła się zupełnie przypadkowo.

Od zawsze cechowała mnie niezależność i niestandardowe podejście do życia. Nie mogłam „usiedzieć” w pracy na etacie, ponieważ miałam wrażenie, że ogranicza to moje możliwości. Nie mogłam znieść, że ktoś kazał mi robić rzeczy, które z mojego punktu widzenia nie miały najmniejszego sensu biznesowego. Nie potrafiłam też znieść, że nie mogę realizować i wdrażać w życie pomysłów, których miałam pełną głowę. Gdy rzucałam pracę i otwierałam własną firmę byłam tak szczęśliwa i optymistycznie nastawiona do własnego pomysłu, że nie zdawałam sobie tak naprawdę sprawy z tego na co się porywam. Stwierdziłam, że skoro u swoich pracodawców mogłam rozkręcać sprzedaż online, to u siebie poradzę sobie jeszcze lepiej. W końcu znam się zarówno na obsłudze portali aukcyjnych, obsłudze klienta, jak i modzie. Ogrom spraw i obowiązków mnie jednak przytłoczył. Gdyby dziś ktoś opowiedział mi moją własną historię, jako swoją, to pomyślałabym, że jest szaleńcem 🙂 I choć ja miałam dużo szczęścia na początku swojego biznesu, bo zaczęłam zarabiać już w drugim miesiącu jej prowadzenia, to jednak dziś nie polecam nikomu „pójścia na żywioł” jeśli chodzi o założenie firmy, zwłaszcza na tak trudnym rynku, jakim jest branża e-commerce.

Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Zmieniłam się ja, zmieniły się moje priorytety i zmienił się mój biznes. Ukończyłam podyplomowe studia menadżerskie MBA, a także wiele szkoleń i kursów online, m.in. trening odporności psychicznej, negocjacje, czy organizację pracy menadżera w Wyższej Szkole Bankowej. Dodatkowo ukończyłam certyfikowane kursy marketingowe, m.in. Google Ads, Facebook Ads, czy techniczny kurs budowy stron na WordPress. Wszystkie aktywności, które podejmuję związane są z moim rozwojem osobistym i rozwojem mojej działalności. Uważam, że jeśli przedsiębiorca się nie uczy, nie poszerza swojej wiedzy i nie nabywa nowych umiejętności, to prędzej czy później jego biznes upadnie. Branża e-commerce jest bardzo dynamiczna, a nowości pojawiają się tutaj w zasadzie co miesiąc. Jednak dzięki mojemu uporowi i dążeniu do poszerzania wiedzy byłam w stanie ze zwykłego sklepu na Allegro sprzedającego chińskie buty i odzież, stworzyć dochodowy sklep internetowy oferujący doskonałej jakości, polskie produkty, wykonywane ręcznie na zamówienie moich klientek. Dokładnie tym się zajmuję od wielu lat – pozyskuję unikatowe produkty (czasami także współtworzę nowe projekty) i odsprzedaję je ze sporym zyskiem w swoim sklepie. I tego właśnie uczę moje klientki i kursantki – stworzenia dla swojej marki takiej strategii, która wyróżni je na rynku wśród konkurencji.

Kilka lat temu otrzymałam pewną propozycję z kategorii tych „nie do odrzucenia”. Zostałam polecona pewnemu przedsiębiorcy, który borykał się z problemem sprzedaży detalicznej swoich rzemieślniczych produktów w swoim sklepie internetowym. Stacjonarnie i na rynkach hurtowych radził sobie bardzo dobrze, ale kanał e-commerce – mówiąc wprost – kulał. Ten przedsiębiorca mi zaufał i w kilka miesięcy zmieniliśmy wspólnie jego przeciętny sklepik, jakich wiele na rynku, w skuteczny, dobrze funkcjonujący i przede wszystkim dochodowy sklep internetowy. Problem w tej firmie leżał u podstaw – zła identyfikacja wizualna i zła komunikacja z klientami powodowała, że potencjalni klienci nie byli zainteresowani wejściem do tego sklepu online. Rebranding, przebudowa witryny oraz uspójnienie komunikacji we wszystkich mediach nie tylko postawiło ten biznes na nogi, ale także spowodowało, że ruszył do przodu. Później przyszły kolejne zlecenia, które pojawiały się wyłącznie z polecenia (niestety klauzula poufności nie pozwala mi się pochwalić wszystkimi swoimi dotychczasowymi klientami) bez wydawania złotówki na reklamę mojej skromnej osoby.

Wraz z moim teamem stworzyliśmy już kilkanaście świetnych i kompleksowych realizacji, które do tej pory bardzo dobrze funkcjonują. W ten sposób narodził się pomysł podzielenia się moją wiedzą z Tobą – moją czytelniczką i być może przyszłą klientką. W ten sposób powstała moja strona internetowa i treści, które teraz przeglądasz. W ten sposób również powstał pomysł na połączenie dotychczasowej działalności – tworzenia sklepów online, budowania strategii dla biznesów z branży e-commerce – z nowymi produktami, jakimi są kursy online. Dzięki nim mogę pomóc nie tylko Tobie, ale też większej ilości przedsiębiorczych kobiet, niż przy standardowej pracy 1:1. W zdecydowanej większości pracuję z kobietami, które są zdecydowane i – nie boję się użyć tego słowa – uparte w dążeniu do celu. Takimi, które są zafascynowane produktami rzemieślniczymi, hand made, unikatowymi oraz produktami premium, ponieważ na tym najlepiej się znam i w tych branżach mam największe doświadczenie. Pracowałam przy sprzedaży produktów z branży beauty, fashion oraz design (zarówno tymi własnej produkcji, jak i produktami do dalszej odsprzedaży). Te branże nadal mnie fascynują i dlatego projekty dla moich klientów są zawsze dopieszczone i dopięte na ostatni guzik.

Usługi, jakie mogę Ci zaoferować

Konsultacje oraz mentoring biznesowy

Pomogę Ci zidentyfikować i rozwiązać problem w Twoim biznesie online. Przy wspólnej pracy skupimy się na Twoich problemach, które musisz rozwiązać oraz celach, które chcesz osiągnąć.

Projektowanie stron i sklepów internetowych

Design i funkcjonalność to nasza domena. Projektujemy strony zarówno te budżetowe, dla niewielkich czy lokalnych firm, jak i te „wypasione”, których nie powstydzą się nawet najwięksi na rynku.

Audyty dla stron i sklepów online

Audyty stron i sklepów internetowych to usługa, która jest ważnym elementem analizy i strategii biznesu. Mogę zaproponować Ci audyt techniczny, wydajnościowy oraz marketingowy / SEO.

Optymalizacja stron i sklepów internetowych

Po wykonaniu audytu należy wprowadzić zmiany. Ja i mój team pomożemy Ci w tym, a nawet Cię w tym wyręczymy. Optymalizację prowadzimy w tych samych zakresach co audyty – technicznym, wydajności i marketingowym / SEO.

strategie biznesowe i marketingowe

Możemy dla Ciebie stworzyć indywidualną koncepcję kreatywną twojej marki, pomóc w stworzeniu biznesplanu, a także wspólnie z Tobą stworzyć pełną startegię działań dla Twojej firmy online. Pytanie brzmi – czego potrzebujesz? 🙂

Identyfikacja wizualna i rebranding

Mogę zaproponować Ci unikalną identyfikację wizualną, która stanie się Twoim wyróżnikiem i dzięki której zbudujesz swoją przewagę konkurencyjną. Jeśli masz już swoją firmę, to pomogę Ci bezboleśnie przejść proces rebrandingu.

Budowanie wyróżniającej się marki online

Pomogę Ci stworzyć silną i unikalną marki dla Twojego biznesu online. Jeśli masz w planach uruchomienie własnej strony lub sklepu www, to (obok oczywiście jakości produktu) Twój wizerunek w sieci przesądzi o Twoim sukcesie. Zadbaj o niego kreując wraz ze mną swoją firmę na silną i niezależną markę premium.

Obsługa profili Social Media oraz marketing online

Mogę pomóc Ci prowadzić Twoje Social Media w taki sposób, aby Twoje profile nie były martwe. Stawiam na design i poczucie estetyki. Mogę poprowadzić Twoje konta oraz reklamy na Facebooku, Instagramie, czy LinkedIn, a także zająć się Twoją wizytówką Google oraz reklamami Google Ads.

Obsługa techniczna stron i sklepów online

Opiekuję się stronami i sklepami moich klientów tak, aby zawsze były aktualne i jak najmniej podatne na ataki hakerskie. Dbam o to, aby witryny posiadały wszystkie potrzebne zabezpieczenia, a także pilnuję, aby klienci nie zapominali o dokumentach prawnych potrzebnych przy prowadzeniu biznesu online.

Karolina Noworyta regulamin sklepu
Karolina Noworyta e-commerce expert zdjęcie portretowe
Moja misja

Nie taki biznes straszny,
jak go malują.

Pomagam początkującym przedsiębiorcom stworzyć i prowadzić unikalny, trwały i stabilny biznes online oparty o sprzedaż produktów fizycznych oraz elektronicznych.

1. Sprzedaż

Sprzedaż to sedno prowadzenia biznesu online, zarówno tego oferującego produkt fizyczny, jak i elektroniczny. Nie wystarczy stworzyć sklep internetowy. Trzeba wiedzieć jak to zrobić, aby klienci chcieli kupować.

2. Marketing

Bez marketingu nie ma sprzedaży. Czasy, gdy można było budować bazę klientów wyłącznie organicznie minęły bezpowrotnie. Jeśli nie powiesz klientowi, że istniejesz, to nie dasz mu szansy, aby dowiedział się o Tobie i dokonał u Ciebie zakupu.

Opinie i rekomendacje

Co mówią o mnie moi klienci?

"Polecam serdecznie Panią Karolinę. Charakteryzuje ją indywidualne podejście do klienta, umiejętne słuchanie, a co najważniejsze zaangażowanie w poszukiwaniu rozwiązań niezbędnych dla nowo otwierającej się firmy. Ja szukałam profesjonalisty - z wiedzą i doświadczeniem w branży - która pomoże mi w stworzeniu planu działania nowej firmy. Wybrałam Panią Karolinę i jestem w 200% zadowolona. Polecam serdecznie ze względu na doskonałe wyczucie potrzeb klienta oraz ogromną wiedzę merytoryczną - zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. To był mój najlepszy wybór."
"Serdecznie polecam Karolinę! Dlaczego? Już śpieszę z wyjaśnieniami. Przede wszystkim jest skuteczna, cierpliwa i ma techniczny umysł. Z niejednych technicznych opałów mnie wyciągnęła. Nie przewracała oczami kiedy panikowałam i krzyczałam, że coś nie działa. Wszystko, czego Karolina się dotknie natychmiast zaczyna działać. Dodatkowo ma zmysł artystyczny i wszystko pięknie wygląda. Jeżeli ktoś myśli o swojej stronie internetowej lub sklepie online, to bez wahania mogę powiedzieć, że warto jej zaufać, bo efekty jej pracy są absolutnie zaskakujące."
Magdalena Sławska rekomendacja
Magdalena Sławska
Coach Biznesu

Chcesz zobaczyć więcej opinii na temat mojej pracy?

Klienci, którzy mi zaufali

Rozpocznij swoją podróż w świat biznesu online.

Nie ma się czego obawiać. Biznes online jest wymagający, ale dzięki mnie i mojemu teamowi nauczysz się, jak z nim postępować, aby stał się Twoim sposobem na życie.