Szkolenie + Kurs Online

Stwórz sklep internetowy
który przynosi dochody
i wyróżnia się na rynku.

Zbuduj od podstaw swój sprzedażowy biznes online, stwórz unikalny sklep internetowy z produktami fizycznymi i zaplanuj strategię wejścia w świat e-commerce.

Dostęp do szkolenia wygasa za:

Dni
Godzin
Minut
Karolina Noworyta - indywidualne konsultacje biznesowe

Zobacz szkolenie "Jak Uruchomić dochodowy sklep internetowy w 5 krokach", w którym mówię też o kursie.

Poniżej znajdziesz więcej informacji oraz możesz dołączyć do programu mentoringowego „Stwórz sklep internetowy, który przynosi dochody i wyróżnia się na rynku”.

Kurs Online

Stwórz Sklep Internetowy, który przynosi dochody i wyróżnia się na rynku

– to ekspercki program online, który pomoże Ci zacząć profesjonalnie sprzedawać produkty fizyczne w Internecie, zbudować skuteczny sklep internetowy i zaplanować strategię wejścia w świat e-commerce. Dzięki temu zyskasz nowe źródło dochodu, a z biegiem czasu także wolność i niezależność finansową. Program pozwoli Ci też zaoszczędzić na początek około 15.000 złotych.

Dochodowy biznes online oparty o sprzedaż produktów

Od dłuższego czasu chodzi Ci po głowie pomysł stworzenia własnego biznesu w sieci. Masz nawet pomysł i chcesz otworzyć sklep internetowy. Nie masz jednak na tyle umiejętności, aby tworzyć rękodzieło. Nie posiadasz również kapitału, aby otworzyć zakład produkcyjny. Twoja wiedza nie dojrzała jeszcze na tyle, aby mogła ujrzeć światło dzienne w produktach elektronicznych.

Jeśli powyższe słowa opisują Twój stan, to znaczy, że jesteś w odpowiednim miejscu. Pomogę Ci stworzyć Twoje własne miejsce w świecie online, ponieważ od wielu lat zajmuję się właśnie takim biznesem. Pozyskuję towar od projektantów, producentów lub z hurtowni i odsprzedaję go z zyskiem w moim sklepie internetowym.

Moja przygoda z prowadzeniem własnej firmy w branży e-commerce rozpoczęła się dość przypadkowo. Rzucając pracę i otwierając własną firmę byłam tak szczęśliwa i euforycznie nastawiona, że kompletnie nie zdawałam sobie sprawy z tego ile pracy mnie czeka i jakie pułapki czyhają na mnie w biznesie online. Wydawało mi się, że klienci czekają na mnie i już zacierają ręce, żeby coś u mnie kupić. Niestety w rzeczywistości nie było tak kolorowo.

Szczerze mówiąc miałam wówczas dużo szczęścia i dobre produkty, bo mój biznes zaczął zarabiać już w drugim miesiącu funkcjonowania, ale nie każdy przedsiębiorca ma takiego farta. Mimo tego trzykrotnie zmieniałam asortyment, który sprzedawałam, ciągle poszukując czegoś „lepszego”. Dziś wiem, że całą ścieżkę powinnam solidnie przemyśleć, zaplanować i przed założeniem firmy stworzyć strategię.

Moja droga w e-commerce ewoluowała. Zmieniłam się ja, zmieniły się moje priorytety i zmienił się mój biznes. Dziś mój sklep internetowy opiera się na produktach wytwarzanych ręcznie, przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Sprzedaję produkty Hand Made, choć sama nie jestem ich producentką (przynajmniej w większości). Przykładam ogromną wagę do jakości produktu, do tego, aby był on w całości wykonany w Polsce. Moje ideały to wspieranie polskich producentów i projektantów, a także staranny dobór materiałów (produkty bez elementów z naturalnych futer, kartonowe opakowania z odzysku, kolekcja „eco-design”. Aby to osiągnąć musiałam uczyć się latami na własnych błędach.

Dziś już wiem, jak otworzyć ścieżkę do udanego biznesu dla początkującego sklepu internetowego, ponieważ lata doświadczeń sprawiły, że wiem, jak pozyskać świetne produkty do odsprzedaży, jak stworzyć dobrą i solidną strategię biznesową dla sklepu internetowego, a także jak zbudować markę wyróżniającą się na tle konkurencji.

Jeśli zastanawiasz się, czy w dobie dzisiejszej ogromnej konkurencji można jeszcze na tym zarobić, to ja powiem Ci, że MOŻNA! Jest jednak kilka aspektów, które należy wziąć pod uwagę, aby całe przedsięwzięcie odniosło sukces. Potrzebujesz wsparcia w samodzielnym zbudowaniu strategii od kogoś, kto już to zrobił i przeszedł tę długą i trudną drogę ucząc się na własnych potknięciach i porażkach, ale także sukcesach – tych małych i tych dużych.

Spójrz na pytania poniżej
Jeśli przynajmniej na dwa z nich Twoja odpowiedź brzmi "Tak!", to kurs, który dla Ciebie przygotowałam z pewnością pomoże Ci przezwyciężyć Twoje obiekcje i problemy dotyczące zbudowania skutecznego sklepu internetowego.
Twoja droga do niezależności finansowej
Wyobraź sobie, że wreszcie wolność i niezależność finansowa jest na wyciągnięcie Twojej ręki.

W tym kursie zdradzę Ci skuteczną strategię krok po kroku, która pozwoliła mnie i moim dotychczasowym klientom nie tylko uruchomić sklep internetowy, ale odpowiednio się przygotować, zabezpieczyć i stworzyć system sprzedaży produktów fizycznych, który zarabia i daje niezależność.

Nie jest sztuką otworzyć sklep internetowy. Sztuką jest zbudować taki sklep i taki system sprzedaży, w którym klienci będą chcieli kupować. Mój kurs daje Ci gotową „receptę” na stworzenie biznesu online, który będzie zarabiał, da Ci poczucie bezpieczeństwa finansowego i pozwoli Ci się rozwijać.

Ogromna część mojej ścieżki biznesowej to praca w świecie e-commerce. Od wielu lat zajmuję się sprzedażą produktów pozyskanych od producentów, projektantów, czy z hurtowni. Od prawie 9-ciu lat prowadzę sklep oparty o sprzedaż produktów Hand Made, których sama nie wytwarzam! Nauczę Cię, jak osiągnąć sukces sprzedając produkty pozyskane „z zewnętrznych źródeł”.

W programie nauczysz się...
  • jak zaplanować i zbudować sklep internetowy,
    – jak uzupełnić sprzedaż w sklepie internetowym i zbudować cały system sprzedaży produktów fizycznych,
  •  jak zbudować własną, skuteczną markę, która wyróżni się na rynku,
  • jak stworzyć profesjonalną strategię biznesową i marketingową dla Twojego sklepu internetowego,
  • jakich błędów nie popełniać na początku drogi w biznesie e-commerce.

Cześć, mam na imię Karolina!

Pracuję z osobami, które rozpoczynają lub prowadzą swoje biznesy online. Zajmuję się głównie sklepami internetowymi i całymi systemami sprzedaży produktów fizycznych oraz elektronicznych. Pomagam osobom początkującym w świecie sprzedaży online oraz firmom, które mają problemy ze swoimi istniejącymi już e-biznesami. Jestem absolwentką m.in. Uniwersytetu Śląskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej. Ukończyłam ich prestiżowy program studiów Master of Business Administration. Z zamiłowania jestem strategiem biznesu online. Nie boję się wyzwań i niejednokrotnie podejmowałam się “wychodzenia z sytuacji beznadziejnych”. Moimi klientami bardzo często są przedsiębiorcy, których inni już skreślili. W branży e-commerce pracuję od prawie 12 lat. Mam ogromne doświadczenie, które zdobyłam jako praktyk, nie teoretyk. I to właśnie jest moja przewaga. Uczyłam się na wpadkach własnych i moich klientów. Widziałam już wiele kryzysów, które powstawały z prostych błędów. Miałam do czynienia z wieloma upadającymi młodymi biznesami sprzedażowymi, które skazane były na klęskę, ponieważ startowały bez odpowiedniej wiedzy i przygotowania. Pełne entuzjazmu opinie i świetne rezultaty moich klientów zachęciły mnie do tego, żeby podzielić się wiedzą na temat tego jak stworzyć dochodowy i skuteczny biznes oparty o sprzedaż internetową.
Karolina Noworyta e-commerce expert

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs kieruję przede wszystkim do osób prywatnych oraz przedsiębiorców, którzy chcą uruchomić własny sklep internetowy z produktami fizycznymi, a który będzie działał na zasadach „odsprzedaży” produktów pozyskanych od projektantów, producentów, czy z hurtowni. Jako, że sama działam w branży Fashion, ale mam również doświadczenie w innych branżach, moja strategia skierowana jest szczególnie do osób, które chcą rozpocząć swój biznes online w branżach Fashion, Beauty oraz Design (np. home&garden). Nie znaczy to oczywiście, że ktoś, kto chciałby sprzedawać, np. urządzenia elektroniczne nie może wziąć udziału w kursie. Również wyniesie z niego ogromną wartość i krok po kroku uruchomi swój sklep internetowy. Zaznaczam jedynie jakie branże są najbliższe mojemu sercu i w jakich branżach mogę pomóc najlepiej. Poniżej przedstawiam listę, z której można dowiedzieć się dokładniej, dla kogo kurs może okazać się najbardziej pomocny.

Dla osób, które chciałyby wkroczyć w świat e-commerce, zbudować rozpoznawalną markę, otworzyć własny sklep internetowy i zbudować skuteczny system sprzedaży produktów fizycznych. Boją się jednak zrobić to na własną rękę, ponieważ chcą uniknąć kosztownych błędów już na starcie.

Dla przedsiębiorców, którzy posiadają już biznes online oparty o sklep internetowy z produktami fizycznymi, działający w oparciu o produkty, których sami nie wytwarzają, jednak brakuje im umiejętności budowania marki oraz wiedzy, jak zaprojektować i wdrożyć skuteczną strategię jego rozwoju.

Dla firm, które prowadzą już sprzedaż stacjonarną produktów fizycznych pozyskanych z hurtowni lub od producentów, a które nie były do tej pory przygotowane do sprzedaży online, nie prowadzą sklepu internetowego lub nigdy nie przykładały większej uwagi do jego prowadzenia, a teraz chcą profesjonalnie rozwinąć ten kanał.

Dla osób i firm, które zajmują się sprzedażą rękodzieła i produktów Hand Made (szczególnie w branżach design, fashion i beauty) i chciałyby je sprzedawać na szerszą skalę, budując przy tym stabilny i wiarygodny biznes online oparty w głównej mierze na własnym sklepie internetowym, a które nie potrafią stworzyć spójnej strategii biznesowej dla tego typu produktów.

Dla osób, które boją się utraty pracy lub upadku własnych biznesów na skutek nieprzewidzianych zdarzeń losowych (pandemia, lockdown, zmiana rynku pracy, itp.) i chcą stworzyć sobie dodatkowe źródło dochodu i stopniowo je rozwijać, ale nie mają zdolności lub budżetu na stworzenie firmy produkcyjnej i chcą zająć się odsprzedażą produktów fizycznych.

Dla przedsiębiorców, którzy chcą podnieść kwalifikacje swoich pracowników lub własne, ponieważ chcą uruchomić dodatkowy kanał sprzedaży towarów, których odsprzedażą już się zajmują lub chcą przebranżowić firmę i stworzyć dochodowy biznes e-commerce zajmujący się sprzedażą produktów pozyskanych od hurtowni lub producentów.

Dla kogo ten kurs z pewnością nie będzie odpowiedni?

Kurs, który oferuję dotyczy stworzenia dochodowego sklepu internetowego z produktami fizycznymi, więc kurs na pewno nie jest przeznaczony dla osób, które chcą sprzedawać w sieci własne produkty elektroniczne. Tutaj należy inaczej podejść do stworzenia zarówno strategii, jak i samego sklepu online. Powiem wprost – kurs nie pomoże zbudować dochodowego biznesu online osobom, które chcą sprzedawać produkty wirtualne.

Dla osób, które poszukują szybkich i łatwych pieniędzy, a także myślą nad tym jak zarobić bez włożenia w biznes swojego czasu, ciężkiej pracy i niewielkiego budżetu startowego.

Dla osób, które są zaangażowane w kilka wymagających czasowo projektów oraz dla tych, którzy nie mają obecnie czasu, ani przestrzeni do włożenia swojej pracy w tworzenie własnego sklepu internetowego

Dla osób, które są w dołku finansowym i nie mają budżetu na start, aby zainwestować choćby w pierwszą płatną reklamę własnego sklepu internetowego. W sklepie nikt nie kupi, jeśli się o nim nie dowie.

Czy ten kurs na pewno jest dla mnie?

Wiele osób zadaje mi to pytanie, ponieważ mają wiele wątpliwości. Jeśli Ty też je masz, to wiedz, że je doskonale rozumiem. Mało tego – powiem Ci, że to bardzo dobrze, że je masz. Człowiek, który zadaje pytania, to człowiek myślący i poszukujący, a co za tym idzie inteligentny i kreatywny.
Przeczytaj pytania, które otrzymałam od moich klientów zanim jeszcze podjęliśmy współpracę i sprawdź, czy mój kurs będzie dobrą inwestycją także dla Ciebie.

"Marzę o otworzeniu własnego butiku. Na początek chciałabym sprzedawać produkty polskich producentów i projektantów, a później stworzyć własną markę odzieży. Czy ten kurs pomoże mi rozpocząć taki biznes?"

Jeśli nie boisz się ciężkiej pracy, to tak. Ciężkiej pracy i wyzwań, które postawi przed Tobą biznes w branży fashion. Wykreowanie własnej marki odzieżowej, to w dzisiejszych czasach ogromne wyzwanie i spory wyczyn. Bardzo dobrym pomysłem jest stworzenie najpierw butiku z produktami pozyskanymi od producentów, czy projektantów, dobre poznanie branży, sprawdzenie tego biznesu, jako sposobu na życie, a dopiero w następnym kroku inwestowanie w rozwój własnej kolekcji odzieży.

"Prowadzę drogerię stacjonarną w niewielkim mieście. Mam coraz mniej klientów, a kolejnego lockdownu mogę nie przetrwać. Czy ten kurs jest dla mnie odpowiedni?"

Jeśli Twój obecny biznes przynosi jakieś dochody i będziesz miała choćby niewielkie środki na to, aby uruchomić pierwsze płatne działania marketingowe dla Twojego przyszłego sklepu, to tak. Weź pod uwagę, że w małym mieście masz ograniczone możliwości pozyskiwania klientów (przyjdą jedynie ci, którzy mieszkają blisko). W sprzedaży internetowej w zasadzie nic Cię nie ogranicza. Może poza Twoją kreatywnością oraz budżetem. Jeśli stworzysz wyjątkowe miejsce w sieci masz szanse na sukces.

"Chciałabym zacząć sprzedawać w Internecie, ale nie mam za bardzo pomysłu na produkty, które mogłyby się sprzedawać. Nie chcę też tworzyć produktów elektronicznych, bo wydaje mi się, że nie mam wystarczającej wiedzy na taki biznes. Czy Twój kurs pomoże mi znaleźć produkt i zacząć sprzedawać?"

W kursie, który Ci oferuję znajdziesz osobny temat poświęcony temu, jak wymyślić dobry produkt do odsprzedaży, a także gdzie i w jaki sposób go szukać. Nie powiem Ci dokładnie co masz sprzedawać i nie podam Ci gotowego ciastka do zjedzenia, ale dam Ci przepis i pokażę krok po kroku jak znaleźć i wdrożyć do sprzedaży dobry produkt. Sama upieczesz sobie to ciastko, które później będzie Ci znacznie lepiej smakować.

"Mam pomysł na produkty elektroniczne i kursy online, które chcę sprzedawać w swoim sklepie internetowym. Czy Twój kurs pomoże mi zbudować sklep online z moimi produktami?"

Pod względem technicznym wyniesiesz z mojego kursu bardzo dużo wiedzy. Na pewno będziesz potrafiła zbudować i uruchomić platformę sklepu internetowego, wprowadzić do niego swoje produkty, zarządzać zamówieniami. Z modułów "technicznych" na pewno wyniesiesz dużo wiedzy i umiejętności, jednak kurs, który oferuję pokazuje strategię dotyczącą stworzenia sklepu online z produktami fizycznymi. Niestety moduły dotyczące strategii, budowania marki, itp. nie będą odpowiednie dla Twojego biznesu, a co za tym idzie nie wykorzystasz w pełni wiedzy zawartej w proponowanym przeze mnie kursie.

Sprawdź program kursu

Co znajdziesz w kursie
"Stwórz Sklep Internetowy, który przynosi dochody i wyróżnia się na rynku"?

Po przejściu całego kursu będziesz mieć solidne podstawy, aby wystartować z własnym e-sklepem (i nie tylko), do którego klienci chętnie będą przychodzić i wracać. Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą rozpocząć swój e-biznes od podstaw. Po ukończeniu kursu uruchomisz swój sklep online, a jeśli będziesz chcieć, także cały system sprzedaży poza Twoim sklepem Internetowym. Wierzę, że jeśli zaangażujesz się w pracę, to po ukończeniu kursu zaczniesz sprzedawać wymarzone produkty fizyczne online, zyskasz nowe źródło dochodu i finansową niezależność. Wiem, że każdy człowiek ma swoje tempo pracy. Program zaplanowany jest na 12 tygodni, jednak dostęp do niego dostajesz na czas nieograniczony, więc możesz realizować go tak długo, jak potrzebujesz.

Kurs ma za zadanie pomóc Ci szybko i skutecznie uruchomić sklep internetowy i sprzedaż online. Daję Ci wiedzę o tym, jak profesjonalnie zaplanować sprzedaż internetową począwszy od strategii biznesowej, poprzez analizę konkurencji, badanie rynku, aż do samodzielnego zbudowania sklepu i całego systemu sprzedaży. Znajdziesz tu wszystko, co musisz wiedzieć o rozpoczęciu i prowadzeniu własnego sklepu internetowego. Oferuję Ci wiedzę zebraną w jednym miejscu, w przystępnej formie i przyzwoitej cenie. Uczestnicząc w tym kursie dowiesz się też, jak współpracować z osobami, czy agencjami zajmującymi się techniczną i marketingową obsługą Twojego sklepu.

Jedyne, czego od Ciebie wymagam i o co serdecznie Cię proszę to dostęp do komputera z internetem, pomysł na produkt (jeśli go nie masz, to w trakcie kursu pomogę Ci go znaleźć), niewielki kapitał na rozpoczęcie działań marketingowych oraz najważniejsze – zaangażowanie i czas na pracę potrzebną do zrealizowania planu kursu.

Kliknij poniżej na każdy moduł i sprawdź jakie tematy oraz lekcje zawarte będą w kursie. Jeśli masz jakieś sugestie lub pytania, to będzie mi bardzo miło, jeśli do mnie napiszesz i podzielisz się swoimi wątpliwościami.

Jest to obszerny moduł, w którym zawarta jest teoria na temat sprzedaży internetowej. Moduł Start przygotuje Cię odpowiednio do rozpoczęcia e-biznesu oraz wskaże Ci krok po kroku co zrobić, aby dobrze wystartować.

Bloki tematyczne i lekcje zawarte w kursie:

I. WPROWADZENIE DO KURSU
1. Powitanie.
2. Omówienie tematów kursu.

II. SKUTECZNIE ZBADAJ RYNEK
3. Badania rynku.
3a. BONUS – Konto Google Ads i Google Keyword Planner.
4. Badania rynku, gdy masz już pomysł na produkt.
5. Statystyki w biznesie.

III. POZNAJ SWOICH KLIENTÓW I ICH POTRZEBY DZIĘKI PSYCHOLOGII SPRZEDAŻY
6. Stwórz profil idealnego klienta.
7. Wybór produktów do Twojego sklepu.
8. Analiza konkurencji.

IV.  ZADBAJ O ASPEKTY PRAWNE W SWOIM BIZNESIE E-COMMERCE
9. Ustawy regulujące biznes e-commerce.
10. Dokumenty, które musisz umieścić na stronie sklepu.
11. Polityka zwrotów i reklamacji.
12. Wdrożenie polityki RODO.
13. Rejestracja w BDO.

V. ZAPLANUJ FINANSE W E-COMMERCE.
14. Planowanie budżetu.
15. Stworzenie biznesplanu i wyznaczanie celów Twojego biznesu.
16. Forma prowadzenia działalności i księgowość.

W tym module uzupełnimy strategię Twojego biznesu, którą wspólnie rozpoczęliśmy w module pierwszym. Dodatkowo otrzymasz ode mnie kilka cennych wskazówek dotyczących agencji marketingowych, aby w przyszłości umieć ocenić rzetelnych współpracowników.

Bloki tematyczne i lekcje zawarte w kursie:

VI. STWÓRZ FUNDAMENTY DLA UNIKALNEJ MARKI, KTÓRĄ POKOCHAJĄ TWOI KLIENCI
17. Wpływ dostawcy na wiarygodność Twojego biznesu.
18. Nazwa marki i Twojego sklepu online.
19. Identyfikacja wizualna, a spójny wizerunek Twojego sklepu.

VII. OPRACUJ SKUTECZNĄ STRATEGIĘ BIZNESOWĄ TWOJEGO SKLEPU ONLINE
20. Plan Twojego biznesu online.
21. Jak stworzyć dobrą strategię sklepu internetowego?

VIII. WYBIERZ RZETELNĄ AGENCJĘ, KTÓRA STWORZY TWÓJ SKLEP
22. Gdzie szukać freelancera / agencji?
23. Umowa – podpisywać, czy nie?

Wspólnie w module trzecim przejdziemy przez proces przygotowania technicznego do stworzenia Twojego własnego miejsca w świecie online. Pomogę Ci wybrać odpowiednią dla Ciebie platformę, a także poprowadzę Cię za rękę przez zawiłości domen, hostingów i innych tego typu przerażających rzeczy.

Bloki tematyczne i lekcje zawarte w kursie:

IX. ZAPLANUJ WYGLĄD I FUNKCJONALNOŚCI SKUTECZNEGO SKLEPU ONLINE
24. Wprowadzenie kolorów i fontów do marki sklepu.
25. Obowiązkowe funkcjonalności każdego sklepu online.

X. POZNAJ TECHNICZNE PODSTAWY STWORZENIA WŁASNEGO SKLEPU INTERNETOWEGO (HOSTING, DOMENA, SSL I INNE WAŻNE ASPEKTY)
26. Wybór domeny.
27. Wybór hostingu.
28. Certyfikat SSL.
29. Program do obsługi firmowej poczty e-mail.

XI. WYBIERZ PLATFORMĘ E-COMMERCE, KTÓRA ODPOWIADA TWOIM POTRZEBOM
30. Omówienie rodzajów oprogramowania.
31. Platforma typu SaaS – Shopper.
32. Platforma typu SaaS – RedCart.
33. Platforma Open Source – WordPress + WooCommerce.
34. Platforma Open Source – PrestaShop.

XII. POZNAJ PODSTAWY TWORZENIA WŁASNYCH GRAFIK DO SKLEPU
35. Grafika stworzona indywidualnie.
36. Grafika tworzona samodzielnie – logo.
37. Grafiki i zdjęcia na stronę główną oraz karty produktów.

XIII. POZNAJ PODSTAWY TWORZENIA CONTENTU I TREŚCI, DZIĘKI KTÓRYM ZWIĘKSZYSZ SPRZEDAŻ
38. Wybór słów kluczowych.
39. Zasady SEO pisania treści.
40. Podstawowa struktura strony.

Na tym etapie zaczniemy wspólną pracę nad stworzeniem Twojego sklepu od strony technicznej. Wiem, że sprawia to wrażenie bardzo trudnej i ciężkiej pracy, ale nie musisz się obawiać. Pokażę Ci wszystko krok po kroku, dzięki czemu bez problemu osiągniesz cel, jakim jest zbudowanie sklepu online.

Bloki tematyczne i lekcje zawarte w kursie:

XIV. STWÓRZ WŁASNY SKLEPU OD A DO Z
41. Zakup domeny i hostingu.
41a. BONUS – Konfiguracja poczty firmowej i integracja z Gmail’em.
42. Instalacja WordPress na Twoim hostingu.
43. Wstępna konfiguracja WordPressa.
44. Instalacja i wstępna konfiguracja wtyczki WooCommerce.
45. Omówienie i instalacja pozostałych ważnych wtyczek.
46. Wybór i instalacja motywu.

XV. WPROWADŹ I SKONFIGURUJ PRODUKTY W SKLEPIE
47. Dodanie kategorii produktów.
48. Prawidłowe przygotowanie zdjęć produktowych.
49. Dodanie pierwszych produktów do sklepu.

XVI. STWÓRZ DODATKOWE STRONY W TWOIM SKLEPIE
50. Przygotowanie i stworzenie strony startowej.
50a. BONUS – Budowa strony startowej od podstaw.
51. Przygotowanie i stworzenie sekcji blogowej.
52. Dane kontaktowe – gdzie je umieścić?
53. Strona regulaminu i polityki prywatności.

XVII. DODAJ MENU I STOPKĘ
54. Tworzenie menu głównego i pomocniczego.
55. Tworzenie, dodawanie widżetów i edytowanie stopki.

XVIII. USTAW WYSYŁKĘ I PŁATNOŚCI
56. Podstawowe metody wysyłki.
57. Przegląd dostępnych metod płatności.
58. Integracja z wybranym operatorem płatności.

XIX. ZARZĄDZAJ ZAMÓWIENIAMI JAK EKSPERTKA
59. Próbne zamówienie.
60. Zarządzanie zamówieniami.
61. Zarządzanie e-mailami do klientów.
62. Zarządzanie kontem klienta.
63. Kupony rabatowe.

XX. WPROWADŹ POZOSTAŁE WAŻNE ELEMENTY SKLEPU
64. Informacja o Cookies.
65. Filtrowanie i sortowanie produktów.
66. Przyciski Social Media na stronie produktu.
66a. BONUS – Wishlist, czyli lista życzeń dla klientów.
67. Definiowanie producentów.
68. Recenzje i oceny produktów.
69. SEO w Twoim sklepie.
69a. BONUS – Widoczność Twojej strony w wyszukiwarce – Google Search Console.

XXI. DOPASUJ ELEMENTY WIZUALNE SKLEPU ONLINE
69b. BONUS – Tworzenie kopii zapasowej.
70. Tworzenie motywu potomnego.
71. Dodanie logo oraz innych plików.
72. Edycja kolorów i fontów w Twoim sklepie.

W ostatnim module, który dla Ciebie przygotowałam pokażę Ci prawdziwe „smaczki”, dzięki którym zbudujesz nie tylko swój sklep internetowy, ale także system sprzedaży internetowej połączony z Twoim sklepem online. Pokażę Ci krok po kroku jak zbudować prawdziwy sprzedażowy biznes e-commerce.

Bloki tematyczne i lekcje zawarte w kursie:

XXII. SKUTECZNIE SPRZEDAWAJ POZA SKLEPEM ONLINE
73. Allegro.
74. Arena.
75. Przegląd pozostałych Marketplace.
76. Porównywarki cen.

XXIII. POZNAJ NAJWAŻNIEJSZE NARZĘDZIA PRZYDATNE PRZY SPRZEDAŻY ONLINE
77. Baselinker.
78. Programy magazynowo-księgowe.
79. Newsletter.
80. Programy graficzne.

Bonusy

W tej edycji przygotowałam dla Ciebie coś ekstra
- kilka bardzo wartościowych gratisów:

Bonus 1

Zdjęcia, które sprzedają
- jak zrobić dobre zdjęcia produktowe?

Wartość rynkowa - 247 zł

Bonus 2

Reklama sklepu internetowego, dzięki której klienci dowiedzą się o Tobie.

Wartość rynkowa - 497 zł

Bonus 3

Polityka cenowa produktu
- jak wycenić towar, aby zarobić?

Wartość rynkowa - 297 zł

Bonus 4

Podstawowe strategie zwiększania sprzedaży internetowej.

Wartość rynkowa - 497 zł

Bonus 5

Bezpieczeństwo Twojego WordPressa.


Wartość rynkowa - 297 zł

Bonus 6

Zniżki na usługi prawne, księgowe oraz doradztwo podatkowe.

Nawet -10% od cen rynkowych. Wycena indywidualna u partnera.

Bonus 7

Upusty na narzędzia oraz portale potrzebne przy prowadzeniu e-biznesu.

Nawet -25% od cen rynkowych. Wycena indywidualna u partnera.

Podsumowanie

Co otrzymasz w kursie
"Stwórz Sklep Internetowy, który przynosi
dochody i wyróżnia się na rynku"?

Materiały krok po kroku w formie video, audio i PDF, a także kalkulatory Excel.

Nielimitowany dostęp do kursu i jego aktualizacji. Korzystasz tak długo, jak chcesz.

Grupowe, interaktywne, kameralne spotkania przez Zoom co 3 tygodnie (5 spotkań).

Profesjonalna i wygodna platforma kursowa. Wszystkie lekcje i materiały w jednym miejscu.

Zamknięta grupa na FB, której członkami są wyłącznie uczestnicy kursu.

Fantastyczne bonusy, dzięki którym zaoszczędzisz kilka tysięcy złotych.

Gwarancja jakości kursu, albo zwrot pieniędzy w ciągu 3 dni.

1h konsultacji indywidualnych gratis (konsultacje zdalne, np. na Zoom-ie).

Możliwość dokupienia dodatkowych konsultacji ze zniżką tylko dla kursantów.

Dodatkowe promocyjne zniżki u moich partnerów biznesowych - księgowość, doradztwo podatkowe, usługi prawne, itp.

Możliwość zbudowania systemu sprzedaży internetowej, który profesjonalna agencja wyceniłaby na około 15.000 zł.

Pełne przygotowanie do prowadzenia biznesu opartego o sprzedaż internetową. Nie musisz już szukać żadnych dodatkowych informacji.

Nie czekaj!

Sprzedaż kursu jest otwarta tylko przez kilka dni.

Gdy 06.12.2021 roku o godzinie 23:59 zegar zakończy odliczanie kurs zniknie ze sprzedaży. Nie czekaj, aż konkurencja Cię wyprzedzi.
Pamiętaj, że ta cena dostępna jest do północy.

Dni
Godzin
Minut
Dochodowy biznes online sprzedaż internetowa
Twoja inwestycja

"Stwórz Sklep Internetowy, który przynosi
dochody i wyróżnia się na rynku"

Wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć profesjonalnie sprzedawać produkty fizyczne w Internecie, zyskać nowe źródło dochodu, wolność finansową i zaoszczędzić na początek około 15 000 złotych. Program skierowany jest do osób, które dopiero planują rozpocząć swój biznes oraz przedsiębiorców, którzy prowadzą już sklep internetowy, ale nie są zadowoleni ze swojego e-biznesu.

Zobacz, ile zaoszczędzisz

Kurs online
"Stwórz Sklep Internetowy, który przynosi dochody i wyróżnia się na rynku"
to wysoka wartość za niską cenę.

Koszt wykonania przez profesjonalną agencję  kompletnego w pełni funkcjonalnego, przygotowanego w 100% do sprzedaży sklepu internetowego to minimum 15.000 zł (oferty niskobudżetowe często  nie są przygotowane odpowiednio pod działania marketingowe).
Kupując mój kurs oszczędzasz co najmniej 14.000 zł.

Koszt jednej godziny konsultacji ze mną to 349 zł (297 zł jeśli bierzesz pakiet). Wspólna, indywidualna praca przez tyle godzin, ile trwają lekcje w kursie, to koszt około 14.000 zł.
Razem z bonusami oszczędzasz minimum 18.000 zł.

Wiem, że może wydać Ci się to ogromna kwota, ale profesjonalny biznes, który ma być skuteczny kosztuje naprawdę dużo. Rozwiązania niskobudżetowe są często niekompletne pod względem technicznym lub marketingowym. Ty będziesz mieć kompletny biznes, którego stworzenia nie powstydziłyby się profesjonalne agencje. Wartość wiedzy, jaką oferuję w kursie to kilkanaście tysięcy złotych.

Ile to wszystko kosztuje?

Wprowadzenie do kursu.
Przygotowanie się do założenia swojego biznesu online.
Psychologia sprzedaży online.
Aspekty prawne w e-commerce.
Finanse w e-commerce.
Razem – 1.407 zł

Twoja własna marka w e-commerce.
Strategia biznesowa Twojego sklepu online.
Wybór agencji, która stworzy dla Ciebie sklep.
Razem – 1.091 zł

Planowanie i oczekiwania dotyczące Twojego sklepu.
Hosting, domena, SSL i inne ważne aspekty techniczne.
Wybór platformy e-commerce.
Grafika w swoim sklepie.
Content i treści w Twoim sklepie.
Razem – 1.385 zł

Stworzenie własnego sklepu od A do Z.
Produkty w sklepie.
Pozostałe strony w Twoim sklepie.
Wysyłka i płatność.
Zarządzanie zamówieniami.
Menu i stopka.
Pozostałe ważne elementy sklepu.
Elementy wizualne sklepu online.
Razem – 2.776 zł

Sprzedaż poza sklepem online.
Narzędzia przydatne przy sprzedaży online.
Razem – 594 zł

Jak zrobić dobre zdjęcia produktowe? (BONUS)
Reklama sklepu internetowego. (BONUS)
Polityka cenowa produktu. (BONUS)
Bezpieczeństwo Twojego WordPress’a. (BONUS)
Strategie zwiększania sprzedaży. (BONUS)
Razem – 1.835 zł

Wartość –    19 zł
Wartość –  197 zł
Wartość – 397 zł
Wartość – 397 zł
Wartość – 397 zł

Wartość – 397 zł
Wartość – 497 zł
Wartość –  197 zł

Wartość – 297 zł
Wartość –  197 zł
Wartość –   97 zł
Wartość – 397 zł
Wartość – 397 zł

Wartość – 597 zł
Wartość – 297 zł
Wartość – 397 zł
Wartość –  197 zł
Wartość – 297 zł
Wartość –  197 zł
Wartość – 397 zł
Wartość – 397 zł

Wartość – 297 zł
Wartość – 297 zł

Wartość – 247 zł
Wartość – 497 zł
Wartość – 297 zł
Wartość – 497 zł
Wartość – 297 zł

Wartość rynkowa bez bonusów
7 208 zł

Standardowa cena kursu w sklepie
4 997 zł

Cena kursu w przedsprzedaży
1797 zł

Za kurs możesz zapłacić jednorazową płatnością przelewem lub przez Payu. Możesz także kupić kurs na raty. W tym celu wybierz metodę płatności PayU, a następnie „raty”.

Opinie zadowolonych klientów

To pierwszy tak obszerny i kompleksowy kurs na rynku!

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najważniejsze nurtujące Cię pytania. Jeśli nie znajdziesz tutaj informacji, których szukasz, możesz do mnie napisać na adres karolina@karolinanoworyta.pl, a na pewno się z Tobą skontaktuję.

Tak, o ile chcesz zainwestować swój czas i pracę. Przez cały proces przechodzę razem z Tobą, a dodatkowo pomogę Ci podczas konsultacji. W kursie pokazuję zarówno przygotowania do prowadzenia, jak i samodzielne stworzenie (wręcz „wyklikanie”) własnego sklepu internetowego, krok po kroku.

W kursie niemal prowadzę Cię za rękę. To prawda – wiedzy jest naprawdę dużo, ale jest ona usystematyzowana i skondensowana (bez lania wody). Dodatkowo cały proces pokazuję na przykładach, a wiedzę przekazuję prostym językiem. Oprócz materiałów video i pdf do Twojej dyspozycji są także cykliczne spotkania na Zoom-ie, zamknięta grupę wsparcia na Facebooku oraz indywidualne konsultacje. Jeszcze nie zdarzyło się, aby jakikolwiek klient po skorzystaniu z mojej usługi pozostał bez pomocy i zrozumienia tematu.

Jeśli Twój sklep został po prostu uruchomiony przez agencję bez żadnego Twojego przygotowania i wiedzy na temat aspektów prawnych, finansowych, polityki cenowej, itp. to tak. Jeśli uważasz, że problem leży w tym, że nie potrafisz w swoim sklepie zmienić niektórych rzeczy (grafik, treści, itp.), to program również Ci pomoże. Jeśli zaś problem leży w strukturze strony, marketingu, czy przygotowaniu pod SEO, to aby ocenić przydatność kursu w Twoim przypadku odpowiednim byłoby przeprowadzenie konsultacji i audytu przed zakupem kursu. Możesz bowiem potrzebować zupełnie innej pomocy, aniżeli wiedza zawarta w kursie. Najlepiej napisz do mnie na karolina@karolinanoworyta.pl i zgłoś swój problem.

Kurs jest obecnie na rynku najobszerniejszym i najbardziej naładowanym wiedzą programem na temat sprzedaży internetowej. Osoby, które miały możliwość skorzystania z mojego wsparcia, często podkreślały wartości merytoryczne treści, które oferuję. Gdyby jednak Tobie z jakichś powodów kurs nie odpowiadał, masz 7 dni od momentu otrzymania dostępu do pierwszych materiałów kursowych na rezygnację z niego. Napisz po prostu do mnie. Ja najprawdopodobniej zapytam Cię dlaczego rezygnujesz (albo i nie), a następnie zwrócę Ci pieniądze.

W kursie omawiam różne narzędzia, z których osobiście korzystam w swoim biznesie i które u mnie dobrze się sprawdziły. Na te, które mogę oferuję zniżkę, ale nie biorę udziału w ich sprzedaży, ani żadne z nich nie jest moją własnością.

Tak. Jako bonus do kursu oferuję spotkania na platformie Zoom. Spotkania te będą odbywać się co dwa tygodnie, przez 3 miesiące (łącznie 6 spotkań). Dodatkowo będę do dyspozycji kursantów w zamkniętej grupie Facebookowej, gdzie będę odpowiadać na pytania, a także kursanci będą wspierać się wzajemnie. Oferuję również dodatkowe konsultacje indywidualne. Nie bój się, nigdy nikogo nie zostawiłam bez pomocy.

Dostęp do kursu otrzymujesz na zawsze, a przynajmniej tak długo, jak będzie istniała moja platforma kursowa. Jeśli z jakichś powodów losowych nie byłoby możliwości skorzystania z platformy kursowej w przyszłości, na życzenie dostaniesz wszystkie materiały do zapisania na dysk. Pamiętaj, że póki działa platforma nie możesz pobierać, kopiować, ani udostępniać osobom niepowołanym materiałów video i audio. Materiały PDF oraz Excel możesz oczywiście pobrać na dysk, jednak nie możesz ich udostępniać osobom trzecim.

Operator płatności elektronicznych, z którego usług korzystam (PayU) posiada opcję płatności ratalnych. Przy składaniu zamówienia możesz wybrać PayU, a następnie płatność w ratach. Pamiętaj jednak, że to bank udziela Ci kredytu i od banku zależy, czy ten kredyt Ci przydzieli. Jeśli na swojej drodze napotkasz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się ze mną. Zrobię co w mojej mocy, aby Ci pomóc.