Jeszcze tylko jeden krok!

Sprawdź swój e-mail
i potwierdź, że chcesz wziąć udział w Webinarze

"Jak uruchomić sklep internetowy w 5 krokach?"

Webinar Jak uruchomić dochodowy sklep internetowy?

Dziękuję Ci za to, że chcesz spędzić wspólnie ze mną czas na Webinarze i dowiedzieć się jak uruchomić dochodowy sklep internetowy w branży fashion, beauty lub design!

Pamiętaj, aby potwierdzić zapis

Pamiętaj! Po zapisie na webinar sprawdź swój e-mailpotwierdź chęć wzięcia udziału w webinarze. Wyślę do Ciebie wiadomość z prośbą o potwierdzenie, że naprawdę chcesz wziąć udział w Webinarze. Sprawdź też zakładki takie jak “oferty” lub “spam”, ponieważ czasami zdarza się, że e-mail ode mnie wpadnie nie tam, gdzie powinien.

Jeśli nie potwierdzisz udziału w webinarze nie będę mogła wysłać Ci żadnej informacji dotyczącej tego wydarzenia, nie będziesz też mogła wziąć w nim udziału. Jeśli mail nie dotrze do Ciebie w ciągu 1 godziny od zapisu, to skontaktuj się ze mną – karolina@karolinanoworyta.pl – rozwiążemy wspólnie ten problem.

Tylko dla osób zapisanych na webinar

Przygotowałam dla Ciebie wyjątkową ofertę

Dziękuję Ci za zaufanie, jakim mnie obdarzyłaś. W ramach podziękowania za Twój czas przygotowałam dla Ciebie specjalną ofertę promocyjną. Jeśli chcesz zobaczyć co dla Ciebie mam, to kliknij w przycisk poniżej: