Jeszcze tylko jeden krok!

Sprawdź swój e-mail
i potwierdź, że chcesz wziąć udział w Webinarze

"5 sposobów na to, aby pozyskać więcej klientów do małego sklepu internetowego"

Webinar Jak uruchomić dochodowy sklep internetowy?

Dziękuję Ci za to, że chcesz spędzić wspólnie ze mną czas na Webinarze i dowiedzieć się jak reklamować mały sklep internetowy w branży fashion, beauty lub design!

Pamiętaj, aby potwierdzić zapis

Pamiętaj! Po zapisie na webinar sprawdź swój e-mailpotwierdź chęć wzięcia udziału w webinarze. Wyślę do Ciebie wiadomość z prośbą o potwierdzenie, że naprawdę chcesz wziąć udział w Webinarze. Sprawdź też zakładki takie jak “oferty” lub “spam”, ponieważ czasami zdarza się, że e-mail ode mnie wpadnie nie tam, gdzie powinien.

Jeśli nie potwierdzisz udziału w webinarze nie będę mogła wysłać Ci żadnej informacji dotyczącej tego wydarzenia, nie będziesz też mogła wziąć w nim udziału. Jeśli mail nie dotrze do Ciebie w ciągu 1 godziny od zapisu, to skontaktuj się ze mną – karolina@karolinanoworyta.pl – rozwiążemy wspólnie ten problem.

Tylko dla osób zapisanych na webinar

Przygotowałam dla Ciebie wyjątkową ofertę

Dziękuję Ci za zaufanie, jakim mnie obdarzyłaś. W ramach podziękowania za Twój czas przygotowałam dla Ciebie specjalną ofertę promocyjną. Jeśli chcesz zobaczyć co dla Ciebie mam, to kliknij w przycisk poniżej: