Freebies.
E-booki. Szablony. Materiały video.

Poniżej znajdziesz darmowe materiały, które mogą pomóc Ci w tworzeniu i rozwijaniu biznesu online. Jeśli myślisz o założeniu sklepu internetowego, to jesteś w dobrym miejscu.

Zaplanuj swój sklep internetowy - szablon wraz z omówieniem

Szablon planu dla sklepu internetowego przyda się każdej osobie, która planuje uruchomić sklep online z produktami fizycznymi. Pomoże Ci on uświadomić sobie ile pracy i jakie koszty czekają się przy uruchomieniu sklepu. Dzięki szablonowi będziesz pewna, że nie przeoczysz żadnej niezbędnej czynności, ani nie zaskoczą Cię nieplanowane wydatki. Będziesz mogła skutecznie zaplanować proces, który doprowadzi Cię do spokojnego i bezpiecznego uruchomienia sklepu internetowego.

Szablon może się przydać również osobom, które mają już własny sklep, ale nie są zadowolone z jego działania, ponieważ zamieściłam w nim rozdziały dotyczące grupy docelowej oraz marketingu. Nie ukrywam jednak, że szablon ten tworzyłam z myślą o osobach, które dopiero myślą o karierze w branży e-commerce.

Ilość rozdziałów: 15
Ilość stron: 20

Zaplanuj swój sklep - okładka
Zaplanuj swój sklep - wnętrze
Zdjęcia, które sprzedają - darmowy e-book

Zdjęcia, które sprzedają Twoje produkty

W e-booku znajdziesz podsumowanie najważniejszych informacji dotyczących zdjęć produktów w sklepach internetowych. Opracowanie podzielone zostało na 5 rozdziałów, a każdy z nich porusza inny aspekt dotyczący zdjęć produktowych.

Dzięki temu e-bookowi dowiesz się na jakie aspekty zdjęć zwrócić uwagę planując wprowadzenie nowego produktu do swojego sklepu. Opracowanie przeznaczone jest dla Ciebie, jeśli przymierzasz się do rozpoczęcia sprzedaży online, planujesz otworzyć swój sklep internetowy lub już go prowadzisz, jednak Twoje zdjęcia produktów nie satysfakcjonują Cię w pełni.

Ilość rozdziałów: 5
Ilość stron: 13

Cena: 0 zł

Uniwersalne grafiki Stories na Facebook i Instagram

Przygotowałam dla Ciebie plik *.zip zawierający cztery uniwersalne zestawy grafik ze zdjęciami i cytatami, które możesz wykorzystać na Stories w swoich social media. Każdy zestaw jest w innym wariancie kolorystycznym, abyś mogła dopasować go do swojego biznesu. Każdy zestaw zawiera 14 różnych grafik ze zdjęciami i cytatami. Oznacza to, że przy codziennej publikacji jednej grafiki nie musisz martwić się o swoje Stories przez całe dwa tygodnie, a przy publikacji co drugi dzień (na przykład naprzemiennie ze zdjęciami Twoich produktów) masz cały miesiąc „z głowy”!

Ilość styli kolorystycznych: 4 (odcienie brudnego różu, czerwieni i jasnej szarości, turkusu i mocnego różu, mocnego różu i ciemnej szarości).
Ilość sztuk w każdym zestawie: 14

Jeśli kolory Twojej marki są inne, napisz do mnie, dostosuję grafiki dla Ciebie za drobną opłatą.

Cena: 0 zł

Stories w odcieniach różu
Stories w odcieniach turkus-magenta
Stories w odcieniach szaro-czerwonych
Stories w odcieniach szary-magenta
Sklep online krok po kroku - darmowy e-book

Sklep online - krok po kroku

W e-booku znajdziesz listę najważniejszych rzeczy, które musisz wykonać zanim jeszcze zdecydujesz się na otworzenie własnego sklepu internetowego. Opracowanie zawiera 17 kroków, które musisz wykonać, aby Twój biznes miał szanse przetrwać i w przyszłości się rozwijać..

Dzięki temu e-bookowi dowiesz się na jakie aspekty zwrócić uwagę planując otworzenie sklepu internetowego. Wbrew pozorom nie jest to taka prosta sprawa, dlatego co miesiąc otwiera się setki firm, a jeszcze więcej upada. Opracowanie przeznaczone jest dla Ciebie, jeśli przymierzasz się do rozpoczęcia sprzedaży online i planujesz otworzyć swój sklep internetowy.

Ilość kroków: 17
Ilość stron: 20

Cena: 0 zł

Chcesz jeszcze więcej darmowej wiedzy? Sprawdź najnowsze Wpisy na blogu.