Stwórz stronę firmową na Facebooku,
która zainteresuje odbiorców
i pozyska pierwszych fanów.

Specjalna oferta promocyjna

stworzona po to, byś mogła skutecznie i rzetelnie rozpocząć swoje działania w Social Mediach.

Oferta tylko dla osób zapisanych na webinar
jest ważna jeszcze przez…

Minut
Sekund
Stwórz stronę firmową na Facebooku

Ile to wszystko kosztuje?

Średnia wartość rynkowa kursu
3.000 zł

Cena regularna kursu w moim sklepie
497 zł

Cena oferty promocyjnej*
39 zł

 * oferta ograniczona czasowo

Co otrzymasz w pakiecie
"Stwórz stronę firmową na Facebooku, która zainteresuje odbiorców i pozyska pierwszych fanów"?

Gotowe listy zawierające najpotrzebniejsze informacje, np. aktualne wymiary grafik, a także checklistę zadań, które musisz wykonać, aby stworzyć interesujący Fanpage.

Precyzyjną instrukcję video, która wyjaśni Ci jak pozyskać pierwszych fanów oraz przeprowadzi Cię przez cały proces tworzenia Fanpage'a dla Twojego sklepu internetowego.

Nielimitowany dostęp do pakietu. Korzystasz tak długo, jak chcesz i możesz wrócić do niego wtedy, kiedy go potrzebujesz. Możesz wykorzystać go także w przyszłości.

Dlaczego potrzebujesz Fanpage'a?

Fanpage w dzisiejszych czasach jest niezbędny w każdej firmie prowadzonej przez świadomą przedsiębiorczynię. Pracując bez obecności w Social Mediach Twój przyszły sklep internetowy nie odniesie sukcesu. Możesz mi zaufać – pracuję w tej branży już prawie 12 lat.

Bez skutecznej obecności w Social Mediach nie zbudujesz skutecznej marki, ani nie wyróżnisz się na rynku wśród konkurencji. Obecnie sklepów internetowych w branżach fashion, beauty, czy design jest bardzo dużo. Te, które nie mają planu i pomysłu na siebie nie przetrwają.

Gotowy szablon biznesplanu wraz z videoomówieniem pozwoli Ci zaplanować wydatki na Twój sklep internetowy. Wiedza zawarta w tej ofercie zaprocentuje i pozwoli Ci uniknąć przeszacowania Twoich możliwości finansowych.

W pakiecie, który Ci proponuję poprowadzę Cię za rękę przez cały proces tworzenia Fanpage’a. Pokażę Ci krok po kroku jak stworzyć firmową stronę, jak ją uzupełnić i jak prowadzić działania marketingowe, aby powstał z tego świetny plan dla Twojego biznesu, który będzie dla Ciebie podporą przez następne lata prowadzenia własnego sklepu internetowego.

Dochodowy biznes online sklep internetowy

Cześć, mam na imię Karolina!

Pracuję z osobami, które rozpoczynają lub prowadzą swoje biznesy online. Zajmuję się głównie sklepami internetowymi i całymi systemami sprzedaży produktów fizycznych oraz elektronicznych. Pomagam osobom początkującym w świecie sprzedaży online oraz firmom, które mają problemy ze swoimi istniejącymi już e-biznesami.

Jestem absolwentką m.in. Uniwersytetu Śląskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej. Ukończyłam ich prestiżowy program studiów Master of Business Administration. Z zamiłowania jestem strategiem biznesu online. Nie boję się wyzwań i niejednokrotnie podejmowałam się “wychodzenia z sytuacji beznadziejnych”. Moimi klientami bardzo często są przedsiębiorcy, których inni już skreślili.

W branży e-commerce pracuję od prawie 12 lat. Mam ogromne doświadczenie, które zdobyłam jako praktyk, nie teoretyk. I to właśnie jest moja przewaga. Uczyłam się na wpadkach własnych i moich klientów. Widziałam już wiele kryzysów, które powstawały z prostych błędów. Miałam do czynienia z wieloma upadającymi młodymi biznesami sprzedażowymi, które skazane były na klęskę, ponieważ startowały bez odpowiedniej wiedzy i przygotowania.

Pełne entuzjazmu opinie i świetne rezultaty moich klientów zachęciły mnie do tego, żeby podzielić się wiedzą na temat tego jak stworzyć dochodowy i skuteczny biznes oparty o sprzedaż internetową.

Karolina Noworyta e-commerce expert

Dla kogo jest ta oferta?

Ofertę kieruję wyłącznie do osób, które zapisały się na webinar „5 sposobów na to, aby pozyskać więcej klientów do małego sklepu internetowego”, ponieważ chcą samodzielnie prowadzić skuteczne działania marketingowe w Social Mediach dla swojego sklepu internetowego. Jako, że sama działam w branży Fashion (ale mam również doświadczenie w innych branżach), moja strategia skierowana jest szczególnie do osób, które chcą rozpocząć swoje działania w branżach Fashion, Beauty oraz Design (np. home&garden). Nie znaczy to oczywiście, że ktoś, kto chciałby sprzedawać, np. żywność ekologiczną nie skorzysta z kursu, ponieważ zasada pracy w wielu branżach jest podobna. Zaznaczam jedynie jakie branże są najbliższe mojemu sercu i w jakich branżach mogę pomóc najlepiej. Poniżej przedstawiam listę, z której można dowiedzieć się dokładniej, dla kogo pakiet okaże się najbardziej pomocny.

Dla osób, które chciałyby wkroczyć w świat marketingu online, zbudować rozpoznawalną markę, wyróżnić się na rynku i skutecznie pozyskiwać nowych fanów własnej marki. Boją się jednak zrobić to na własną rękę, ponieważ chcą uniknąć kosztownych błędów już na starcie i dobrze zaplanować swój firmowy budżet.

Dla przedsiębiorców, którzy posiadają już biznes online oparty o sklep internetowy z produktami fizycznymi, działający w oparciu o produkty, których sami nie wytwarzają, jednak brakuje im umiejętności budowania marki oraz wiedzy na temat marketingu w Social Mediach, ponieważ nigdy nie prowadziły działań marketingowych dla własnego sklepu online.

Dla firm, które prowadzą już sprzedaż stacjonarną oraz internetową produktów fizycznych, a które nie były do tej pory przygotowane do prowadzenia marketingu online, nie prowadzą własnej strony firmowej na Facebooku lub nigdy nie przykładały większej uwagi do jej prowadzenia, a teraz chcą profesjonalnie rozwinąć ten kanał i nie przeszacować swoich możliwości finansowych.

Dla osób i firm, które zajmują się odsprzedażą rękodzieła i produktów Hand Made (szczególnie w branżach design, fashion i beauty) i chciałyby je sprzedawać na szerszą skalę, budując przy tym stabilny i wiarygodny biznes online, a które nie potrafią stworzyć spójnej strategii i planu marketingowego dla swojego przyszłego sklepu internetowego.

Dla osób, które mają już swój Fanpage, ale nie prowadzą go samodzielnie, tylko za pośrednictwem agencji i nie są zadowolone z ich obsługi, chcą obniżyć koszty prowadzenia fimy lub chcą poznać wiedzę na temat budowania Fanpage'a, aby mogły rozmawiać z pracownikami agencji na równym poziomie i potrafiły rzetelnie ocenić jakość ich pracy.

Dla przedsiębiorców, którzy chcą uruchomić dodatkowy kanał sprzedaży towarów, których odsprzedażą już się zajmują lub chcą przebranżowić firmę i stworzyć nową, przyciągającą ludzi markę, ale nie wiedzą jak się za to zabrać i gdzie szukać wiedzy, która jest im do tego potrzebna.

Stwórz stronę firmową na FB
Twoja inwestycja

"Stwórz stronę firmową na Facebooku, która zainteresuje odbiorców i pozyska pierwszych fanów"

Wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć profesjonalny Fanpage dla Twojego sklepu internetowego, zyskać nowe źródło klientów i wiedzę z zakresu marketingu online.

Pakiet przeznaczony jest dla osób, które planują rozpocząć swoje działania w Social Mediach oraz przedsiębiorczyń, którze prowadzą już swój Fanpage w branży beauty, fashion lub design, ale nie są zadowolone ze swoich działań online i chciałyby je uskutecznić.

Kupując ten pakiet inwestujesz w przyszłość swojej firmy i masz pewność, że Twój sklep internetowy oparty na sprzedaży produktów fizycznych w branży fashion, beauty lub design będzie pozyskiwał nowych fanów i będzie budował społeczność wokół Twojej marki.

Od dłuższego czasu chodzi Ci po głowie pomysł stworzenia własnej marki w sieci. Masz nawet pomysł i chcesz otworzyć firmową stronę na Facebooku. Nie wiesz jednak jak się za to zabrać i od czego zacząć. Dlatego zapisałaś się na mój webinar, w którym krok po kroku pokażę Ci, jak prowadzić działania marketingowe w Social Mediach.

Jesteś ambitną osobą, która ma duże aspiracje i chciałaby jak najlepiej zorganizować i poprowadzić swój biznes, jakim jest sklep online. Nie liczysz na to, że „spadnie Ci z nieba, czy „zrobi się samo”. Nie boisz się ciężkiej pracy, jeśli masz świadomość, że po jej wykonaniu osiągniesz namacalne, mierzalne efekty, a społeczność wokół Twojej marki będzie się sukcesywnie powiększać.

Jeśli powyższe słowa opisują Twój stan, to znaczy, że jesteś w odpowiednim miejscu. Przygotowałam dla Ciebie ofertę specjalną, dzięki której nie tylko poukładasz sobie w głowie to, w jaki sposób rozpoczniesz swoje działania w dążeniu do pozyskiwania społeczności, ale także stworzysz plan marketingowy dla swojego biznesu online.

Możesz czekać na darmową wiedzę (zaręczam, że będzie jej spora dawka). Możesz szukać w Internecie rozwiązań dotyczących budowania skutecznej i zachęcającej strony firmowej na Facebooku. Ale możesz już teraz skorzystać z oferty, którą przygotowałam specjalnie dla Ciebie.

Oferta specjalna w postaci mini kursu wraz z dodatkowymi kartami pracy pozwoli Ci dobrze przygotować się do webinaru, na który się zapisałaś. Nie jest to oczywiście obowiązkowe, ale bardzo Ci się przyda, ponieważ nie będę tego zagadnienia omawiać szczegółowo podczas naszego spotkania webinarowego.

Posiadając dostęp do mini kursu dotyczącego tworzenia strony firmowej na Facebooku możesz już w tej chwili rozpocząć pracę, która pozwoli Ci w przyszłości prowadzić skuteczne działania marketingowe dla Twojego sklepu internetowego, o których myślisz od dłuższego czasu.

Zobacz kurs od środka

Karolina Noworyta regulamin sklepu
Zobacz, ile zyskasz dzięki firmowej stronie na FB

Koszt wykonania przez profesjonalistę kompletnego w pełni funkcjonalnego Fanpage’a wraz z grafikami i pierwszymi kampaniami reklamowymi dla sklepu internetowego to koszt rzędu 1.000 zł.

Kupując mój pakiet oszczędzasz co najmniej 961 zł.

Wiem, że może wydać Ci się to spora kwota, ale profesjonalny biznes, który ma być skuteczny kosztuje naprawdę dużo. Rozwiązania niskobudżetowe są często niedopracowane. Ty będziesz mieć kompletny Fanpage, dzięki któremu Twój sklep będzie pozyskiwał nowych fanów, budował społeczność wokół Twojej marki, a Ty będziesz mieć pewność, że Twój biznes nie wymknie Ci się spod kontroli.

Ile to wszystko kosztuje?

Średnia wartość rynkowa biznesplanu
3.000 zł

Cena regularna pakietu w moim sklepie
497 zł

Cena oferty promocyjnej*
39 zł

*Oferta ograniczona czasowo

Za pakiet możesz zapłacić jednorazową płatnością przelewem bankowym, przekazem pocztowym bezpośrednio na konto lub przez Payu.