Stwórz skuteczny biznesplan dla swojego sklepu internetowego

Specjalna oferta promocyjna

stworzona po to, byś mogła skutecznie i rzetelnie przygotować się do prowadzenia własnego sklepu internetowego.

Oferta tylko dla osób zapisanych na webinar
jest ważna jeszcze przez…

Minut
Sekund
Karolina Noworyta OTO miniaturka

Ile to wszystko kosztuje?

Średnia wartość rynkowa biznesplanu
5.000 zł

Cena regularna pakietu w moim sklepie
497 zł

Cena oferty promocyjnej*
29 zł

 * oferta ograniczona czasowo

Co otrzymasz w pakiecie
"Szablon biznesplanu dla sklepu internetowego + omówienie video"?

Gotowy do uzupełnienia szablon biznesplanu w postaci plików *.docx oraz *.pdf. Pliki będziesz mogła uzupełniać na komputerze, a także wydrukować je i uzupełniać ręcznie.

Precyzyjną instrukcję video, która wyjaśni Ci jak pracować z szablonem oraz przeprowadzi Cię przez cały proces tworzenia biznesplanu dla Twojego sklepu internetowego.

Nielimitowany dostęp do pakietu. Korzystasz tak długo, jak chcesz i możesz wrócić do niego wtedy, kiedy go potrzebujesz. Możesz wykorzystać go także w przyszłości.

Dlaczego potrzebujesz biznesplanu?

Plan strategiczny (biznesplan) jest niezbędny w każdej firmie prowadzonej przez świadomą przedsiębiorczynię. Pracując bez planu Twój przyszły sklep internetowy nie odniesie sukcesu. Możesz mi zaufać – pracuję w tej branży już prawie 12 lat.

Bez planu na swój biznes nie zbudujesz skutecznej marki, ani nie wyróżnisz się na rynku wśród konkurencji. Obecnie sklepów internetowych w branżach fashion, beauty, czy design jest bardzo dużo. Te, które nie mają planu i pomysłu na siebie nie przetrwają.

Gotowy szablon biznesplanu wraz z videoomówieniem pozwoli Ci zaplanować wydatki na Twój sklep internetowy. Wiedza zawarta w tej ofercie zaprocentuje i pozwoli Ci uniknąć przeszacowania Twoich możliwości finansowych.

W pakiecie, który Ci proponuję poprowadzę Cię za rękę przez cały proces tworzenia biznesplanu. Pokażę Ci krok po kroku jak uzupełnić szablon tak, aby powstał z tego świetny plan dla Twojego biznesu, który będzie dla Ciebie podporą przez pierwsze miesiące, a nawet lata prowadzenia własnego sklepu internetowego.

Dochodowy biznes online sklep internetowy

Cześć, mam na imię Karolina!

Pracuję z osobami, które rozpoczynają lub prowadzą swoje biznesy online. Zajmuję się głównie sklepami internetowymi i całymi systemami sprzedaży produktów fizycznych oraz elektronicznych. Pomagam osobom początkującym w świecie sprzedaży online oraz firmom, które mają problemy ze swoimi istniejącymi już e-biznesami.

Jestem absolwentką m.in. Uniwersytetu Śląskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej. Ukończyłam ich prestiżowy program studiów Master of Business Administration. Z zamiłowania jestem strategiem biznesu online. Nie boję się wyzwań i niejednokrotnie podejmowałam się “wychodzenia z sytuacji beznadziejnych”. Moimi klientami bardzo często są przedsiębiorcy, których inni już skreślili.

W branży e-commerce pracuję od prawie 12 lat. Mam ogromne doświadczenie, które zdobyłam jako praktyk, nie teoretyk. I to właśnie jest moja przewaga. Uczyłam się na wpadkach własnych i moich klientów. Widziałam już wiele kryzysów, które powstawały z prostych błędów. Miałam do czynienia z wieloma upadającymi młodymi biznesami sprzedażowymi, które skazane były na klęskę, ponieważ startowały bez odpowiedniej wiedzy i przygotowania.

Pełne entuzjazmu opinie i świetne rezultaty moich klientów zachęciły mnie do tego, żeby podzielić się wiedzą na temat tego jak stworzyć dochodowy i skuteczny biznes oparty o sprzedaż internetową.

Karolina Noworyta e-commerce expert

Dla kogo jest ta oferta?

Ofertę kieruję wyłącznie do osób, które zapisały się na webinar „Jak uruchomić dochodowy sklep internetowy?”, ponieważ chcą uruchomić własny sklep online z produktami fizycznymi pozyskanymi z hurtowni lub bezpośrednio od producentów. Jako, że sama działam w branży Fashion (ale mam również doświadczenie w innych branżach), moja strategia skierowana jest szczególnie do osób, które chcą rozpocząć swój biznes online w branżach Fashion, Beauty oraz Design (np. home&garden). Nie znaczy to oczywiście, że ktoś, kto chciałby sprzedawać, np. żywność ekologiczną nie skorzysta z biznesplanu, ponieważ zasada jego tworzenia w wielu branżach jest podobna. Zaznaczam jedynie jakie branże są najbliższe mojemu sercu i w jakich branżach mogę pomóc najlepiej. Poniżej przedstawiam listę, z której można dowiedzieć się dokładniej, dla kogo pakiet okaże się najbardziej pomocny.

Dla osób, które chciałyby wkroczyć w świat e-commerce, zbudować rozpoznawalną markę, wyróżnić się na rynku, otworzyć własny sklep internetowy i zbudować skuteczny system sprzedaży produktów fizycznych. Boją się jednak zrobić to na własną rękę, ponieważ chcą uniknąć kosztownych błędów już na starcie i dobrze zaplanować swój firmowy budżet.

Dla przedsiębiorców, którzy posiadają już biznes online oparty o sklep internetowy z produktami fizycznymi, działający w oparciu o produkty, których sami nie wytwarzają, jednak brakuje im umiejętności budowania marki oraz wiedzy, jak zarządzać finansami, ponieważ nigdy nie napisały biznesplanu dla własnego sklepu online.

Dla firm, które prowadzą już sprzedaż stacjonarną produktów pozyskanych z hurtowni lub od producentów, a które nie były do tej pory przygotowane do sprzedaży online, nie prowadzą sklepu internetowego lub nigdy nie przykładały większej uwagi do jego prowadzenia, a teraz chcą profesjonalnie rozwinąć ten kanał i nie przeszacować swoich możliwości finansowych.

Dla osób i firm, które zajmują się odsprzedażą rękodzieła i produktów Hand Made (szczególnie w branżach design, fashion i beauty) i chciałyby je sprzedawać na szerszą skalę, budując przy tym stabilny i wiarygodny biznes online, a które nie potrafią stworzyć spójnej strategii i planu biznesowego dla swojego przyszłego sklepu internetowego.

Dla osób, które boją się utraty pracy lub upadku własnych biznesów na skutek nieprzewidzianych zdarzeń losowych (pandemia, lockdown, zmiana rynku pracy, itp.) i chcą stworzyć sobie dodatkowe źródło dochodu i stopniowo je rozwijać, ale nie mają budżetu na stworzenie firmy własnymi środkami i chcą starać się o dofinansowanie dla swojej firmy.

Dla przedsiębiorców, którzy chcą uruchomić dodatkowy kanał sprzedaży towarów, których odsprzedażą już się zajmują lub chcą przebranżowić firmę i stworzyć dochodowy biznes e-commerce zajmujący się sprzedażą produktów pozyskanych od hurtowni lub producentów, ale nie wiedzą jak się za to zabrać i jakie środki finansowe są im do tego potrzebne.

Biznesplan dla sklepu internetowego - mockup
Twoja inwestycja

"Szablon biznesplanu dla sklepu internetowego + omówienie video"

Wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć profesjonalny ramowy plan dla Twojego przyszłego sklepu internetowego, zyskać nowe źródło dochodu i wolność finansową.

Pakiet przeznaczony jest dla osób, które dopiero planują rozpocząć swój biznes oraz przedsiębiorczyń, którze prowadzą już sklep internetowy w branży beauty, fashion lub design, ale nie są zadowolone ze swojego e-biznesu, a nigdy nie tworzyły biznesplanu i nie wiedzą, jak się za to zabrać.

Kupując ten pakiet inwestujesz w przyszłość swojej firmy i masz pewność, że Twój sklep internetowy oparty na sprzedaży produktów fizycznych w branży fashion, beauty lub design nie będzie chaotyczny, a Ty nie przeszacujesz swoich możliwości finansowych.

Od dłuższego czasu chodzi Ci po głowie pomysł stworzenia własnego biznesu w sieci. Masz nawet pomysł i chcesz otworzyć sklep internetowy. Nie wiesz jednak jak się za to zabrać i od czego zacząć. Dlatego zapisałaś się na mój webinar, w którym krok po kroku pokażę Ci, jak uruchomić dochodowy sklep internetowy.

Jesteś ambitną osobą, która ma duże aspiracje i chciałaby jak najlepiej zorganizować i poprowadzić swój biznes, jakim jest sklep online. Nie liczysz na to, że „spadnie Ci z nieba, czy „zrobi się samo”. Nie boisz się ciężkiej pracy, jeśli masz świadomość, że po jej wykonaniu osiągniesz namacalne, mierzalne efekty.

Jeśli powyższe słowa opisują Twój stan, to znaczy, że jesteś w odpowiednim miejscu. Przygotowałam dla Ciebie ofertę specjalną, dzięki której nie tylko poukładasz sobie w głowie to, w jaki sposób rozpoczniesz swoje działania w dążeniu do uruchomienia sklepu internetowego, ale także stworzysz ramowy plan całego swojego biznesu online.

Możesz czekać na darmową wiedzę (zaręczam, że będzie jej spora dawka). Możesz szukać w Internecie rozwiązań dotyczących planowania biznesu. Ale możesz już teraz skorzystać z oferty, którą przygotowałam specjalnie dla Ciebie.

Oferta specjalna w postaci szablonu biznesplanu wraz z dokładnym omówieniem pozwoli Ci dobrze przygotować się do webinaru, na który się zapisałaś. Nie jest to oczywiście obowiązkowe, ale bardzo Ci się przyda, ponieważ nie będę tego zagadnienia omawiać szczegółowo podczas naszego spotkania webinarowego.

Posiadając szablon biznesplanu wraz z videoomówieniem możesz już w tej chwili rozpocząć pracę, która pozwoli Ci w przyszłości uruchomić dochodowy sklep internetowy, o którym myślisz od dłuższego czasu.

Zobacz biznesplan od środka

Karolina Noworyta regulamin sklepu
Zobacz, ile zyskasz dzięki szablonowi biznesplanu

Koszt wykonania przez profesjonalistę kompletnego w pełni funkcjonalnego biznesplanu dla sklepu internetowego to koszt rzędu 2.000 – 10.000 zł.

Kupując mój pakiet oszczędzasz co najmniej 1.803 zł.

Wiem, że może wydać Ci się to ogromna kwota, ale profesjonalny biznes, który ma być skuteczny kosztuje naprawdę dużo. Rozwiązania niskobudżetowe są często niedopracowane. Ty będziesz mieć kompletny biznesplan, dzięki któremu Twój sklep będzie działał w oparciu o rzetelne dane, a Ty będziesz mieć pewność, że Twój biznes nie wymknie Ci się spod kontroli.

Ile to wszystko kosztuje?

Średnia wartość rynkowa biznesplanu
5.000 zł

Cena regularna pakietu w moim sklepie
497 zł

Cena oferty promocyjnej*
29 zł

*Oferta ograniczona czasowo

Za pakiet możesz zapłacić jednorazową płatnością przelewem bankowym, przekazem pocztowym bezpośrednio na konto lub przez Payu.